تاریخ انتشار : دوشنبه 18 دی 1402 - 14:12
کد خبر : 15403

حضور دکتر شیری مدیر عامل و جمعی از مدیران و کارکنان پست بانک ایران در سومین همایش یاران شهیدسپهبد حاج قاسم سلیمانی‌

حضور دکتر شیری مدیر عامل و جمعی از مدیران و کارکنان پست بانک ایران در سومین همایش یاران شهیدسپهبد حاج قاسم سلیمانی‌

دکتر بهزاد شیری مدیر عامل پست بانک ایران و مهندس فرهاد بهمنی عضو هیات مدیره و جمعی از مدیران و کارکنان بسیجی بانک در سومین همایش یاران شهیدسپهبد حاج قاسم سلیمانی‌ حضور یافتند. سومین همایش بین المللی یاران شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور مدیران و کارکنان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در روز دوشنبه

دکتر بهزاد شیری مدیر عامل پست بانک ایران و مهندس فرهاد بهمنی عضو هیات مدیره و جمعی از مدیران و کارکنان بسیجی بانک در سومین همایش یاران شهیدسپهبد حاج قاسم سلیمانی‌ حضور یافتند.

سومین همایش بین المللی یاران شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور مدیران و کارکنان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در روز دوشنبه ۱۸ دی ماه ۱۴۰۲ در محل سالن شهید قندی آن وزارت، برگزار شد. 
در این مراسم گروه سرود نجم الثاقب در تجلیل از مقام شهدا و احمد بابایی اشعار خودرا در وصف  مقام شهیدان قرائت کرد و سپس دکتر ابراهیم الدیلمی سفیر جمهوری یمن در ایران سخنرانی کرد و همچنین همسر شهید مصطفی صدر زاده به اوصاف و سجایای اخلاقی آن  شهید پرداخت و در پایان دکتر عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات سخنرانی کرد و از مجاهدان ۸ کشور اسلامی تقدیر شد .

گزارش تصویری

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی