تاریخ انتشار : پنجشنبه 14 دی 1402 - 15:56
کد خبر : 15303

پیام تسلیت کورش پرویزیان در پی شهادت جمعی از هموطنان در حادثه تروریستی کرمان

پیام تسلیت کورش پرویزیان در پی شهادت جمعی از هموطنان در حادثه تروریستی کرمان

در پی حادثه خونین کرمان , رییس کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی و مدیر عامل بانک پارسیان در پیامی شهادت جمعی از هموطنان را در گلزار شهدای کرمان، تسلیت گفت و این حادثه تروریستی را محکوم کرد. متن پیام کورش پرویزیان بدین شرح است; حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان که منجر به شهادت

در پی حادثه خونین کرمان , رییس کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی و مدیر عامل بانک پارسیان در پیامی شهادت جمعی از هموطنان را در گلزار شهدای کرمان، تسلیت گفت و این حادثه تروریستی را محکوم کرد.

متن پیام کورش پرویزیان بدین شرح است; حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان که منجر به شهادت مظلومانه جمعی از هموطنان عزیزمان در مراسم سالگرد سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی شد, موجب تاثر و تالم فراوان گردید. این اقدام به دست دشمنان کوردل ایران اسلامی قلب هایمان را به درد آورد و بار دیگر ضعف و ناتوانی بدخواهان نظام جمهوری اسلامی را به تصویر کشید. اینجانب به نمایندگی از خانواده بزرگ بانک های خصوصی , این ضایعه بزرگ را به خانواده های محترم شهدای این حادثه و ملت عظیم الشان ایران تسلیت می گویم و ضمن آرزوی صبر و آرامش برای بازماندگان , شفای عاجل برای مجروحان را از خداوند منان خواستارم.