تاریخ انتشار : چهارشنبه 13 دی 1402 - 15:54
کد خبر : 15273

اختصاص تسهیلات ویژه بانک کشاورزی به استان سیستان و بلوچستان برای توسعه طرح های کشاورزی

اختصاص تسهیلات ویژه بانک کشاورزی به استان سیستان و بلوچستان برای توسعه طرح های کشاورزی

در نشست مشترک استاندار سیستان و بلوچستان با مدیرعامل بانک کشاورزی، مبلغ ۶هزارمیلیارد ریال تسهیلات به اجرای طرح های کشاورزی این استان اختصاص یافت. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کشاورزی، «محمد کرمی» استاندار سیستان و بلوچستان و «فرشید فرخ نژاد» مدیرعامل این بانک، روز دوشنبه۱۱دی ماه؛ قرارداد اختصاص تسهیلات تلفیقی برای اجرای

در نشست مشترک استاندار سیستان و بلوچستان با مدیرعامل بانک کشاورزی، مبلغ ۶هزارمیلیارد ریال تسهیلات به اجرای طرح های کشاورزی این استان اختصاص یافت.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کشاورزی، «محمد کرمی» استاندار سیستان و بلوچستان و «فرشید فرخ نژاد» مدیرعامل این بانک، روز دوشنبه۱۱دی ماه؛ قرارداد اختصاص تسهیلات تلفیقی برای اجرای طرح های کشاورزی و صنایع تبدیلی در این استان را به امضا رساندند.

بر اساس این گزارش، طبق مفاد قرارداد منعقد شده، مقرر شد مبلغ ۶هزار میلیارد ریال تسهیلات تلفیقی برای توسعه طرح های کشاورزی و صنایع تبدیلی و در راستای ایجاد اشتغال و امنیت غذایی، به طرح های این استان اختصاص یابد.

این گزارش می افزاید، تسهیلات مذکور به متقاضیان معرفی شده از سوی کارگروه مربوطه در استانداری، طبق ضوابط و مقررات و با نرخ سود ترجیهی پرداخت خواهد شد.