تاریخ انتشار : چهارشنبه 13 دی 1402 - 13:52
کد خبر : 15270

توزیع کارت‌های هدیه جدید بانک شهر با طرح های متنوع در پیشخوان های شهرنت

توزیع کارت‌های هدیه جدید بانک شهر با طرح های متنوع در پیشخوان های شهرنت

با توجه به استقبال شهروندان و مشتریان شبکه بانکی از خدمات نوین بانک شهر، کارت‌های هدیه جدید این بانک همزمان با ولادت حضرت زهرا (س) و روز مادر با طرح های متنوع در پیشخوان های شهرنت ارائه می شود. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک شهر، ارائه خدمات بانکی برتر و

با توجه به استقبال شهروندان و مشتریان شبکه بانکی از خدمات نوین بانک شهر، کارت‌های هدیه جدید این بانک همزمان با ولادت حضرت زهرا (س) و روز مادر با طرح های متنوع در پیشخوان های شهرنت ارائه می شود.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک شهر، ارائه خدمات بانکی برتر و نوین به ویژه در حوزه بانکداری الکترونیک از سوی بانک شهر به عنوان اصلی مهم با جدیت دنبال شده و این بانک همواره به گسترش ظرفیت های پیشخوان های شهرنت با هدف دسترسی آسان شهروندان به سرویس‌های مختلف بانکی در ساعات اداری و غیر اداری ( از ساعت ۷ تا ۲۲ ) پرداخته است.
در همین راستا باتوجه به اینکه استفاده از کارت های هدیه در سال‌های اخیر به عنوان یک گزینه مطلوب در میان شهروندان معرفی شده است، بانک شهر به عنوان یکی از بانک های پیشرو در این حوزه؛ توزیع کارت‌های هدیه جدید با طرح های متنوع در پیشخوان های شهرنت را در دستور کار قرار داده است.
شهروندان می توانند با مراجعه به پیشخوان های شهرنت بانک شهر، کارت هدیه مورد نظر خود را با طرح، مبلغ و متن دلخواه تهیه و به صورت آنی دریافت کنند.

برچسب ها : ،

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی