تاریخ انتشار : چهارشنبه 13 دی 1402 - 10:06
کد خبر : 15258

هم‌زمان با سال‌روز ولادت حضرت فاطمه زهرا (سلام‌الله‌علیها)، شعبه «مشهدـ رویال کوثر» بانک آینده افتتاح شد

هم‌زمان با سال‌روز ولادت حضرت فاطمه زهرا (سلام‌الله‌علیها)، شعبه «مشهدـ رویال کوثر» بانک آینده افتتاح شد

بانک آینده در راستای سیاست‌های بانکداری خود در ارائه خدمات مطلوب بانکداری و ارزش‌آفرینی هر چه بیشتر برای مشتریان و عموم هم‌وطنان عزیز، هم‌زمان با سال‌روز ولادت حضرت فاطمه زهرا (سلام‌الله‌علیها)، شعبه جدید «مشهد ـ رویال کوثر» (کد ۴۰۸۰) را افتتاح کرد. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک آینده، این شعبه روز چهار‌شنبه

بانک آینده در راستای سیاست‌های بانکداری خود در ارائه خدمات مطلوب بانکداری و ارزش‌آفرینی هر چه بیشتر برای مشتریان و عموم هم‌وطنان عزیز، هم‌زمان با سال‌روز ولادت حضرت فاطمه زهرا (سلام‌الله‌علیها)، شعبه جدید «مشهد ـ رویال کوثر» (کد ۴۰۸۰) را افتتاح کرد.
به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک آینده، این شعبه روز چهار‌شنبه ۹ دی‌ماه ۱۴۰۲ با حضور معاون امور شعب و بازاریابی، جمعی از مدیران بانک، مشتریان، کسبه و معتمدین محلی، برای ارائه و عرضه مجموعه کاملی از آخرین خدمات و محصولات بانک آینده افتتاح شد. 
بانک آینده با سبد خدمات منحصر به فرد ریالی، ارزی، الکترونیکی، اعتباری، شرکتی و تجاری و سایر ابزارهای نوین مالی گسترده خود با افتخار پاسخ‌گوی نیازهای پولی، مالی و بانکی عموم هموطنان و مشتریان حقیقی و حقوقی است.
شعبه «مشهد ـ رویال کوثر» به نشانی مشهد، بلوار کوثر شمالی، بین کوثر ۱۶ و ۱۸، برج رویال کوثر، جایگزین شعبه سابق مشهد ـ هاشمیه (کد ۴۰۸۰) شده است.

برچسب ها : ،