تاریخ انتشار : سه شنبه 12 دی 1402 - 18:42
کد خبر : 15254

نیک‌اخلاق، معاون طرح و برنامه بانک آینده شد

نیک‌اخلاق، معاون طرح و برنامه بانک آینده شد

بهمن اسکندری، مدیرعامل بانک آینده، طی حکمی حسین نیک اخلاق را به‌عنوان معاون طرح و برنامه بانک آینده منصوب کردند. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک آینده، آیین تودیع و معارفه معاون طرح و برنامه بانک با حضور اعضای هیأت‌مدیره، معاونان و مدیران بانک آینده برگزار شد. در این آیین، اعضای

بهمن اسکندری، مدیرعامل بانک آینده، طی حکمی حسین نیک اخلاق را به‌عنوان معاون طرح و برنامه بانک آینده منصوب کردند.
به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک آینده، آیین تودیع و معارفه معاون طرح و برنامه بانک با حضور اعضای هیأت‌مدیره، معاونان و مدیران بانک آینده برگزار شد.
در این آیین، اعضای هیأت‌مدیره ضمن قدردانی از تلاش و فعالیت‌های موثر علی ریحانی معاون پیشین طرح و برنامه بانک در مدت حضور خود، با تأکید بر ضرورت تعالی و ثبات بانک، تغییر و جابه‌جایی را اثری مثبت و نافذ برای بانک دانستند که با چابکی و پویایی همه همکاران، در راستای بقا و اعتلای هر چه بیشتر و بهتر آن می‌کوشند.
اعضای هیأت‌مدیره ضمن خوش‌آمدگویی به معاون جدید طرح و برنامه اظهار امیدواری کردند این تغییرات در راستای برنامه تحول و استراتژی تهاجمی بانک برای تحقق اهداف متعالی آن، نویدبخش حرکت و نشاطی مجدد برای بانک باشد.
ایشان دارای مدرک کارشناسی علوم بانکی، کارشناسی ارشد MBA مالی و دانشجوی دکتری کسب‌و‌کار و سوابق شغلی و حرفه‌ای از جمله: رئیس اداره کل بانکداری شخصی، رئیس اداره کل برنامه‌ریزی و نظارت اعتباری، رئیس اداره کل سازمان و بهبود روش‌ها و مدیر امور طرح و برنامه بانک ملت و رئیس هیأت‌مدیره شرکت بهسازان را در کارنامه  خود دارد.
شایان ذکر است، دکتر اسکندری، علی ریحانی را به‌عنوان مشاور عالی مدیرعامل منصوب کردند.
 

برچسب ها : ،