تاریخ انتشار : یکشنبه 3 دی 1402 - 19:24
کد خبر : 15043

افتتاح ۳۵۰۰ واحد مسکونی و آغاز عملیات اجرایی بیش از ۱۰۰۰۰ واحد مسکونی

افتتاح ۳۵۰۰ واحد مسکونی و آغاز عملیات اجرایی بیش از ۱۰۰۰۰ واحد مسکونی

وزیر راه و شهرسازی در سفر رییس جمهور و اعضای هیأت دولت حدود ۳۵۰۰ واحد مسکونی و عملیات اجرایی بیش از ۱۰۰۰۰ واحد مسکونی در استان گلستان را آغاز کرد.به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن ـ هیبنا به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی در همراهی با

وزیر راه و شهرسازی در سفر رییس جمهور و اعضای هیأت دولت حدود ۳۵۰۰ واحد مسکونی و عملیات اجرایی بیش از ۱۰۰۰۰ واحد مسکونی در استان گلستان را آغاز کرد.
به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن ـ هیبنا به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی در همراهی با رییس‌جمهور در سفر به استان گلستان با حضور در پروژه های ۱۰۰ واحدی سروستان و ۶۳ واحدی بازآفرینی شهری تعداد حدود ۳۵۰۰ واحد مسکونی را در این استان افتتاح کرد.

افتتاح ۱۸۵۴ واحد مسکونی در قالب پروژه‌های خود مالکی، روستایی، نهضت ملی و بافت فرسوده، شروع عملیات اجرایی ۵۰۰۷ واحد مسکونی شهری در سایت ۴۸ هکتاری از جمله این موارد است.

واگذاری ۱۵۰۰ واحد نهضت ملی مسکن روستایی، شروع عملیات اجرایی آماده سازی ۵ هزار قطعه زمین مسکن روستایی از دیگر موارد اجرا شده در این سفر بود.

برچسب ها : ،

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی