تاریخ انتشار : شنبه 2 دی 1402 - 18:24
کد خبر : 15011

افتتاح طرح یکتابافت هیرکان گلستان با حضور معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت/ برگزاری میز خدمت بانک صنعت و معدن

افتتاح طرح یکتابافت هیرکان گلستان با حضور معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت/ برگزاری میز خدمت بانک صنعت و معدن

طرح یکتابافت هیرکان گلستان با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران با تسهیلات۱۹۰ میلیارد ریالی بانک صنعت و معدن افتتاح شد. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک صنعت و معدن، این طرح که از این بانک تسهیلات سرمایه در گردشی به مبلغ

طرح یکتابافت هیرکان گلستان با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران با تسهیلات۱۹۰ میلیارد ریالی بانک صنعت و معدن افتتاح شد.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک صنعت و معدن، این طرح که از این بانک تسهیلات سرمایه در گردشی به مبلغ ۳۵۳ میلیارد ریال نیز دریافت داشته برای ۴۰ نفر اشتغال ایجاد کرده است.
همچنین همزمان با سفر ریاست جمهوری و هیات دولت میز خدمت این بانک نیز با حضور رضا خواجه نائینی معاون وزیرامور اقتصادی و دارایی و شهاب گرجی معاون نظارت، حقوقی و وصول مطالبات بانک صنعت و معدن برگزار شد که طی سه روز از ساعت ۸ لغایت ۱۸ مدیر، معاون و کارشناسان سرپرستی استان گلستان به ارائه خدمت به مراجعان پرداختند.
گفتنی است معاون نظارت، حقوقی و وصول مطالبات بانک صنعت و معدن به همراه مدیر استانی این بانک در جلسه نشست فعالان زنجیره ارزش استان و مدیران و فعالان اقتصادی شرکت نمودند.