تاریخ انتشار : شنبه 22 مرداد 1401 - 13:34
کد خبر : 1491

باجه‌های عصر شعب بانک در خراسان شمالی را بشناسید

باجه‌های عصر شعب بانک در خراسان شمالی را بشناسید

۴ شعبه بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان خراسان شمالی دارای باجه عصر هستند. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، برای افزایش رفاه مشتریان، ۴ شعبه بانک در استان خراسان شمالی در قالب باجه‌های عصر، آماده ارائه خدمت هستند.شعب مرکزی بجنورد (۳۸۰۵)، طالقانی بجنورد (۳۸۰۸)، اسفراین (۳۸۰۷) و

۴ شعبه بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان خراسان شمالی دارای باجه عصر هستند.
به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، برای افزایش رفاه مشتریان، ۴ شعبه بانک در استان خراسان شمالی در قالب باجه‌های عصر، آماده ارائه خدمت هستند.
شعب مرکزی بجنورد (۳۸۰۵)، طالقانی بجنورد (۳۸۰۸)، اسفراین (۳۸۰۷) و شیروان (۳۸۰۸) دارای باجه عصر هستند.
این شعب در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷:۱۵ تا ۱۴:۳۰ به مشتریان و مراجعان ارائه خدمت می‌کنند. ساعت کاری این شعب در روزهای پنجشنبه از ۷:۱۵ تا ۱۲:۳۰ است.
بانک قرض‌الحسنه مهر ایران ۶ شعبه و یک باجه در استان خراسان شمالی دارد. منابع بانک در خراسان شمالی بیش از ۹۰۰۰ میلیارد ریال است و ۸۰هزار نفر از ساکنان این استان مشتری بانک هستند.
بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان خراسان شمالی نزدیک به ۸۸هزار فقره وام به ارزش بیش از ۱۹هزار میلیارد ریال از جمله ۶۱۰۰ فقره وام ازدواج، ۲۸۰۰ فقره کالاکارت و بیش از ۱۰هزار و ۲۰۰ فقره وام در چارچوب همکاری با نهادهای حمایتی پرداخت کرده است.

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی