تاریخ انتشار : پنجشنبه 6 مرداد 1401 - 3:55
کد خبر : 1481

اجرای طرح نهضت ملی مسکن یک مسوولیت اجتماعی بزرگ است

اجرای طرح نهضت ملی مسکن یک مسوولیت اجتماعی بزرگ است

مدیرعامل بانک مسکن اجرای طرح نهضت ملی مسکن را مسوولیت بزرگ اجتماعی توصیف کرد که دستگاه‌های مختلف باید برای تحقق آن دولت را یاری دهند.به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن هیبنا، دکتر محمود شایان مدیرعامل بانک مسکن در همایش مسوولیت اجتماعی و صنعت ساختمان با اشاره به اینکه بانک مسکن بخشی از وظیفه تامین مالی

مدیرعامل بانک مسکن اجرای طرح نهضت ملی مسکن را مسوولیت بزرگ اجتماعی توصیف کرد که دستگاه‌های مختلف باید برای تحقق آن دولت را یاری دهند.
به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن هیبنا، دکتر محمود شایان مدیرعامل بانک مسکن در همایش مسوولیت اجتماعی و صنعت ساختمان با اشاره به اینکه بانک مسکن بخشی از وظیفه تامین مالی طرح نهضت ملی مسکن را برعهده دارد، گفت: کمک به اجرای مگاپروژه طرح نهضت ملی مسکن خود یک مسوولیت اجتماعی بزرگ است.

دکتر شایان با بیان اینکه طرح نهضت ملی مسکن تامین مسکن دهک‌های اول تا هفتم را هدف قرار داده است، گفت: کمک به اجرای طرح نهضت ملی مسکن خود یک مسوولیت بزرگ اجتماعی است که باید دست به دست هم دهیم و دولت را در تحقق این امر مهم کمک کنیم.

وی افزود: همه منابع و امکانات لازم برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن از جمله مصالح ساختمانی و نیروی کارآمد در کشورمان وجود دارد و فناوری‌های نوین نیز به اجرای کمی و کیفی طرح کمک می‌کند.

دکتر شایان تاکید کرد با تسریع در صدور پروانه‌های ساختمان می‌توان روند اجرای طرح نهضت ملی مسکن را سرعت بخشید.

برچسب ها : ،

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی