تاریخ انتشار : دوشنبه 13 آذر 1402 - 11:18
کد خبر : 14595

ساختمان جدید شعبه فرشته بانک کارآفرین افتتاح شد

ساختمان جدید شعبه فرشته بانک کارآفرین افتتاح شد

در آستانه‌ی بیست و چهارمین سالگرد تاسیس بانک کارآفرین، ساختمان جدید شعبه فرشته بانک، با حضور مدیرعامل، اعضای هیات عامل و مدیران ارشد بانک به صورت رسمی افتتاح شد. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کارآفرین؛ جدیدترین شعبه بانک در خیایان فیاضی تهران متناسب با هویت بصری جدید بانک اجرا و طی مراسمی

در آستانه‌ی بیست و چهارمین سالگرد تاسیس بانک کارآفرین، ساختمان جدید شعبه فرشته بانک، با حضور مدیرعامل، اعضای هیات عامل و مدیران ارشد بانک به صورت رسمی افتتاح شد.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کارآفرین؛ جدیدترین شعبه بانک در خیایان فیاضی تهران متناسب با هویت بصری جدید بانک اجرا و طی مراسمی افتتاح شد.

افتتاحیه شعبه فرشته

بانک کارآفرین در راستای ارائه خدمات مطلوب به مشتریان و رویکرد خدمات کاربر پسند؛ تجهیز و نوسازی شعب جدید خود را در دستور کار قرار داده و از سال گذشته شعب متعددی را در همین راستا و با رویکرد ارائه خدمات نوین افتتاح کرده است.

افتتاح شعبه فرشته
ساختمان جدید شعبه فرشته (کد ۵۳۰۰۹۷۳) در آدرس خیابان شهید فیاضی (فرشته)، بعد از خیابان کوهیار، پلاک ۷۱ طبقه همکف آماده خدمت‌رسانی به مشتریان ارجمند است.در این شعبه برای رفاه بیشتر مشتریان امکان استفاده از پارکینگ اختصاصی فراهم شده است.

افتتاحیه شعبه فرشته
همچنین با توجه به موقعیت جغرافیایی شعبه فرشته در آینده نزدیک امکان استفاده از صندوق امانات و سایر خدمات زنجیره ارزش بانک کارآفرین انجام خواهد شد.
بر اساس این گزارش، در مراسم افتتاح این شعبه که با حضور دکتر احمد بهاروندی مدیرعامل، سهراب صادقی، مجتبی پیرهادی اعضای هیات عامل و جمعی از مدیران ارشد بانک، برگزار شد، مدیرعامل بانک با تاکید بر پتانسیل‌های موجود در این شعبه، ابراز امیدواری کرد: طی زمان کوتاهی شاهد موفقیت های بیشتر توسط همکاران شعبه فرشته باشیم و از فرصت ایجاد شده توسط فضای جدید شعبه در این منطقه از شهر تهران به خوبی استفاده کنیم.

افتتاحیه شعبه فرشته
همچنین سهراب صادقی معاون امور بانکی نیز در این مراسم با تاکید بر جایگاه ویژه شعبه فرشته متناسب با جانمایی آن در منطقه شمال تهران تصریح کرد: شعبه فرشته بانک کارآفرین فعالیت خود را از سال۹۲آغاز کرده و تا کنون با وجود فضای محدود در اختیار شعبه توانسته است به پیشرفت های خوبی دست یابد و امیدواریم با بهره مندی از ظرفیت‌های مناسب منطقه، در آینده شاهد رشد اغلب شاخص های ارزیابی این شعبه باشیم و آن را جزء رتبه های برتر بانک ببینیم.

افتتاحیه شعبه فرشته