تاریخ انتشار : یکشنبه 12 آذر 1402 - 12:51
کد خبر : 14552

پیام مدیرعامل پست‌بانک‌ایران به مناسبت گرامیداشت روز جهانی معلولان

پیام مدیرعامل پست‌بانک‌ایران به مناسبت گرامیداشت روز جهانی معلولان

دکتر بهزاد شیری مدیر عامل پست بانک ایران با صدور پیامی، دوازدهم آذر برابر با سوم دسامبر روز جهانی معلولان را به تمامی معلولان عزیز، خانواده های آنان، همکاران، سهامداران، مشتریان و خانواده بزرگ پست‌ بانک‌ ایران تبریک عرض نمود. دوازدهم آذر برابر با سوم دسامبر در تقویم جهانی به نام روز جهانی معلولان نام‌گذاری

دکتر بهزاد شیری مدیر عامل پست بانک ایران با صدور پیامی، دوازدهم آذر برابر با سوم دسامبر روز جهانی معلولان را به تمامی معلولان عزیز، خانواده های آنان، همکاران، سهامداران، مشتریان و خانواده بزرگ پست‌ بانک‌ ایران تبریک عرض نمود.

دوازدهم آذر برابر با سوم دسامبر در تقویم جهانی به نام روز جهانی معلولان نام‌گذاری شده است. فرصت مغتنمی در راستای تکریم انسان‌هایی که در تقابل با محدودیت‌های جسمانی هیچگاه دست از تلاش برنداشته‌اند و استعداد‌های و توانمندهای خویش را در رویارویی با دشوار زندگانی شکوفا کرده‌اند. عزیزانی که با همه‌ی حصارها و قید‌ها، همواره با خلق خلاقیت‌‌ها و بهره‌مندی از نبوغ فطری خویش جوانه‌ی اراده‌شان را آبیاری کرده‌اند تا درخت تناوری شود که در سایه‌سار آن به ادراک حلاوت زیستن دست یابند.   
مجموعه پست‌بانک‌ایران ضمن تبریک و گرامیداشت روز جهانی معلولان، امید دارد تا دولت‌ها در ایجاد بستر‌های مناسب و یکسان‌سازی‌های فرصت‌ها، پیوسته همت گمارده تا شرایط مطلوب و متعادل برای آسایش هرچه بیشتر اقشارِ عزیز این جامعه ارزشمند مهیا و فراهم شود.

بهزاد شیری
مدیرعامل پست‌بانک‌ایران

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی