تاریخ انتشار : شنبه 11 آذر 1402 - 17:10
کد خبر : 14524

۲۲ هزار و ۶۷۱ واحد مسکونی روستایی تسهیلات از بانک مسکن دریافت کردند

۲۲ هزار و ۶۷۱ واحد مسکونی روستایی تسهیلات از بانک مسکن دریافت کردند

عضو هیات مدیره بانک مسکن از پرداخت تسهیلات مسکن روستایی به ۲۲ هزار و ۶۷۱ واحد به مبلغ ۳ هزار و ۹۷۳ میلیارد تومان خبر داد.به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی ، محسن فاضلیان عضو هیات مدیره بانک مسکن روند

عضو هیات مدیره بانک مسکن از پرداخت تسهیلات مسکن روستایی به ۲۲ هزار و ۶۷۱ واحد به مبلغ ۳ هزار و ۹۷۳ میلیارد تومان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی ، محسن فاضلیان عضو هیات مدیره بانک مسکن روند ارایه تسهیلات مسکن روستایی را توسط آن بانک اعلام کرد و گفت: در مجموع در ارایه تسهیلات مسکن روستایی، بانک مسکن به ۲۲ هزار و ۶۷۱ واحد مسکن روستایی به مبلغ بیش از ۳ هزار و ۹۷۳ میلیاردتومان تسهیلات پرداخت کرده است.

عضو هیات مدیره بانک مسکن ادامه داد: تسهیلات پرداخت شده مسکن روستایی توسط بانک مسکن در سال ۱۴۰۱ برای ۳ هزار و ۹۹ نفر به میزان بیش از ۴۳۱ میلیاردتومان و در سال جاری برای ۱۹ هزار و ۵۷۲ نفر به مبلغ بیش از ۳ هزار و ۵۴۱ میلیاردتومان است.

گفتنی است، تسهیلات مسکن روستایی در سال جاری بر اساس مصوبه شورای پول و اعتبار و ابلاغ بانک مرکزی از ۲۰۰ میلیون تومان به ۳۵۰ میلیون تومان افزایش یافته است. همچنین بر اساس تصمیم مجموعه دولت مقرر شده است تا سهم بنیاد مسکن در احداث واحدهای مسکونی که سالانه ۲۰۰ هزار واحد بود به ۳۵۰ هزار واحد افزایش یابد.

برچسب ها : ،