تاریخ انتشار : چهارشنبه 8 آذر 1402 - 20:40
کد خبر : 14483

تا پایان آبان‌ماه سال جاری صورت گرفت: پرداخت هشت هزار و ۷۰۰ فقره وام قرض‌الحسنه ازدواج و فرزندآوری توسط بانک سینا

تا پایان آبان‌ماه سال جاری صورت گرفت: 
						
            پرداخت هشت هزار و ۷۰۰ فقره وام قرض‌الحسنه ازدواج و فرزندآوری توسط بانک سینا

بانک سینا تا پایان آبان‌ماه سال‌جاری در حوزه تسهیلات تکلیفی، بیش از هشت هزار و ۷۰۰ فقره وام قرض‌‌‌الحسنه ازدواج و فرزندآوری به مبلغ یازده ‌هزار و ۵۲۹ میلیارد ریال، پرداخت کرده است. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک سینا، این بانک تا پایان آبان‌ماه سال جاری، به چهار هزار و ۱۹۲ پرونده

بانک سینا تا پایان آبان‌ماه سال‌جاری در حوزه تسهیلات تکلیفی، بیش از هشت هزار و ۷۰۰ فقره وام قرض‌‌‌الحسنه ازدواج و فرزندآوری به مبلغ یازده ‌هزار و ۵۲۹ میلیارد ریال، پرداخت کرده است.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک سینا، این بانک تا پایان آبان‌ماه سال جاری، به چهار هزار و ۱۹۲ پرونده به میزان هشت هزار و ۵۸۳ میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج پرداخت کرده است.
بر اساس این گزارش، بانک سینا در مدت اشاره شده در حوزه تسهیلات تکلیفی فرزندآوری نیز بیش از دو هزار و ۹۴۶ میلیون ریال به حدود چهار هزار و ۶۰۰ متقاضی واجد شرایط پرداخت کرده است.
این در حالی است که بانک سینا، افزون بر وام‌های تکلیفی، با طراحی و ارائه محصولات ویژه «بانکداری اجتماعی» نظیر تسهیلات آفتاب و چشمه در چارچوب ضوابط بانک مرکزی، وام‌های قرض‌الحسنه به سایر گروه‌های مشتریان، اعطا می‌کند.
گفتنی است بانک سینا در سال گذشته، بیشترین درصد پوشش بودجه‌ای در تسهیلات تکلیفی مربوط به فرزندآوری را به خود اختصاص داد.

برچسب ها : ،