تاریخ انتشار : دوشنبه 6 آذر 1402 - 14:09
کد خبر : 14390

با نرم‌افزار رمزساز مهر ایران از اختلال‌های پیامکی دور باشید

با نرم‌افزار رمزساز مهر ایران از اختلال‌های پیامکی دور باشید

نرم‌افزار «رمزساز مهر ایران» می‌تواند سرعت شما را برای انجام تراکنش‌هایتان در طول روز افزایش داده و در زمان شما صرفه‌جویی کند. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، برای همه ما پیش آمده در زمانی که نیاز به انجام یک تراکنش داریم، برای دریافت پیامک

نرم‌افزار «رمزساز مهر ایران» می‌تواند سرعت شما را برای انجام تراکنش‌هایتان در طول روز افزایش داده و در زمان شما صرفه‌جویی کند.
به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، برای همه ما پیش آمده در زمانی که نیاز به انجام یک تراکنش داریم، برای دریافت پیامک رمز دوم پویا با مشکل روبه‌رو شده و اختلال در فرآیند دریافت پیامک، ما را به زحمت انداخته است.
مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران می‌توانند برای روبه‌رو نشدن با چنین مسئله‌ای نسبت به نصب نرم‌افزار «رمزساز مهر ایران» اقدام کنند.
این نرم‌افزار در ۲ نسخه اندروید و iOS با امکان فعال‌سازی بر اساس نام کاربری و رمز عبور همراه‌بانک و اینترنت‌بانک برای استفاده مشتریان فراهم شده است. استفاده از این نرم‌افزار در زمان اختلال و عدم ارسال پیامک رمز، کمک شایانی به انجام تراکنش و بهبود تجربه مشتریان از خدمات بانک می‌کند.
برای دریافت این نرم‌افزار کافیست وارد وب سایت بانک به آدرس www.qmb.ir شده و از بخش «پیشخوان مجازی»، منوی «سایر خدمات» را باز کرده و سپس گزینه «رمزساز مهر ایران» را انتخاب کنید. در صفحه باز شده امکان دانلود اپلیکیشن رمزساز برای سیستم عامل‌های اندروید و iOS فراهم است.