تاریخ انتشار : شنبه 4 آذر 1402 - 18:02
کد خبر : 14319

ساخت شهرک جدید ۱۰هزارنفری در پرند

ساخت شهرک جدید ۱۰هزارنفری در پرند

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند از انجام عملیات زیربنایی و روبنایی با ۷۰۰میلیارد تومان اعتبار در شهر جدید پرند خبر داد و گفت: شهرک مسکونی اعتمادیه در پرند با ظرفیت ۱۰هزار نفر ایجاد می‌شود.به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از خبرگزاری تسنیم، آرش صیادی مدیرعامل شرکت عمران

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند از انجام عملیات زیربنایی و روبنایی با ۷۰۰میلیارد تومان اعتبار در شهر جدید پرند خبر داد و گفت: شهرک مسکونی اعتمادیه در پرند با ظرفیت ۱۰هزار نفر ایجاد می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از خبرگزاری تسنیم، آرش صیادی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند با تأکید بر تلاش برای تأمین زمین بیشتر جهت تولید مسکن در آن شهر جدید، گفت: برای تأمین زمین بیشتر با وجود آنکه در شهر جدید پرند با محدودیت زمین مواجه هستیم و امکان توسعه وجود ندارد، چندین گزینه از جمله ایجاد شهرک و تغییر کاربری و الحاق در حال پیگیری است و در تلاش هستیم ظرفیت تأمین زمین را برای تولید مسکن افزایش بدهیم.
این مقام مسئول در شهر جدید پرند، توضیح داد: شهرک اعتمادیه در نزدیکی پرند و متصل به محدوده شهر جدید پرند مصوب شده است که ظرفیت ۱۰ هزار نفر جمعیت دارد و هم‌اکنون مراحل تملک آن در حال انجام است، در آینده نزدیک و برای سال جدید در شهر جدید پرند در حوزه مسکن خبرهای خوبی خواهیم داشت.
مطالعات راه دسترسی پرند به ملارد در حال بررسی است
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند توضیح داد: در حوزه دسترسی‌های پرند غیر از محور فعلی، یک مسیر دومی را که مجوز اتصال به اتوبان غدیر است، اخذ کرده‌ایم، هم‌اکنون در مراحل مقدمات انتخاب پیمانکار هستیم و مذاکراتی با ستادکل نیروهای مسلح برای اتصال مسیر سوم پرند به‌دلیل آنکه از اراضی ارتش عبور می‌کند آغاز شده است. در برنامه است تا اتصال پرند به ملارد از این مسیر انجام شود که هم‌اکنون کار در مراحل مقدماتی قرار دارد.
انجام عملیات زیربنایی و روبنایی با ۷۰۰میلیارد تومان اعتبار
صیادی گفت: پروژه‌های روبنایی و زیربنایی گسترده‌ای نزدیک به ۷۰۰ میلیارد تومان در حوزه شهر پرند در حال اجراست، تا پایان سال در حوزه روبناها از جمله پارک و توسعه فضاهای سبز افتتاح‌هایی خواهیم داشت، دو مرکز درمانی دیگر به این فضاها افزوده خواهد شد، در حوزه سرانه‌های مذهبی نیز تا پایان سال دو مسجد به بهره‌برداری می‌رسد.

برچسب ها : ،