تاریخ انتشار : چهارشنبه 1 آذر 1402 - 5:53
کد خبر : 14226

بیست‌وپنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم سازمان تأمین‌اجتماعی برگزار می‌شود

بیست‌وپنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم سازمان تأمین‌اجتماعی برگزار می‌شود

بیست‌‎و‎پنجمین دوره مسابقات قرآن‌کریم ویژه کارکنان و همکاران بازنشسته سازمان تأمین‌اجتماعی، شرکت‎ها و موسسات تابعه این سازمان و خانواده‌های آنان در ‌راستای گسترش و ترویج اندیشه‌های قرآنی و فرهنگ دینی در سراسر کشور در ۳ مرحله مقدماتی، درون‌دستگاهی و بین‌دستگاهی(نهایی) برگزار می‌شود. به‌گزارش روابط‌عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، کلیه کارکنان رسمی، آزمایشی، پیمانی، قرارداد ماده۲۰، مشمولین ضریب

بیست‌‎و‎پنجمین دوره مسابقات قرآن‌کریم ویژه کارکنان و همکاران بازنشسته سازمان تأمین‌اجتماعی، شرکت‎ها و موسسات تابعه این سازمان و خانواده‌های آنان در ‌راستای گسترش و ترویج اندیشه‌های قرآنی و فرهنگ دینی در سراسر کشور در ۳ مرحله مقدماتی، درون‌دستگاهی و بین‌دستگاهی(نهایی) برگزار می‌شود.

به‌گزارش روابط‌عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، کلیه کارکنان رسمی، آزمایشی، پیمانی، قرارداد ماده۲۰، مشمولین ضریب k، کلیه کارکنان شرکتی (خدماتی، تاسیساتی و …) شاغل در ستاد مرکزی، مراکز بیمه‎ای و درمانی سازمان تأمین‌اجتماعی، کلیه کارکنان شاغل در بیمارستان‎های تابعه هلدینگ سلامت سازمان تأمین‌اجتماعی مانند میلاد، البرز و…، کلیه کارکنان شاغل در مؤسسات و شرکت‌های تابعه، کلیه همکاران بازنشسته سازمان تأمین‌اجتماعی و همسر و فرزندان می‌توانند در بیست و پنجمین دوره مسابقات قرآن کریم سازمان تأمین اجتماعی ثبت‌نام و شرکت کنند.

براساس این گزارش، شرکت‌کنندگان در این دوره از مسابقات در سه رده سنی تقسیم بندی شده اند که شامل گروه سنی آلاء (نعمت): ۶ سال تمام الی ۱۱ سال تمام (متولدین ۰۱‏/۰۷‏/۱۳۹۱ تا ۰۱‏/۰۷‏/۱۳۹۶)، گروه سنی ولاء (محبت): ۱۲ سال الی ۱۶ سال تمام (متولدین ۰۱‏/۰۷‏/۱۳۸۶ تا ۳۱‏/۰۶‏/۱۳۹۱) وگروه سنی اعلی (بلندمرتبه): شانزده سال به بالا (متولدین ۳۱‏/۰۶‏/۱۳۸۶ به قبل) است.

مسابقات قرآنی سازمان تأمین‌اجتماعی در‌ سه‌ مرحله مقدماتی، درون‌دستگاهی و بین‌دستگاهی و در ۵ رشته اصلی حفظ، قرائت، مفاهیم، اذان و نهج‎البلاغه برگزار می‌شود. رشته‌های مفاهیم، اذان، نهج‎البلاغه و حفظ سوره‌های یس، نور، ملک، نبأ و حفظ ده سوره آخر قرآن صرفاً در مرحله مقدماتی برگزار شده و رشته‌های حفظ تک جزء و حفظ ۵ جزء در مرحله مقدماتی و درون دستگاهی و رشته‎های حفظ کل قرآن‌کریم، حفظ ۲۰ جزء، حفظ ۱۰ جزء، قرائت تحقیق، ترتیل و تقلیدی در هر سه مرحله مقدماتی، درون دستگاهی و بین دستگاهی(نهایی) برگزار می‌شود.

بر اساس دستورالعمل صادر شده از سوی معاونت فرهنگی، اجتماعی و امور استان‌های سازمان تأمین‌اجتماعی، مرحله مقدماتی بیست‌وپنجمین دوره از مسابقات قرآن کریم این سازمان میان همکاران دستگاه و در سطح ادارات کل استانی و شرکت‌های تابعه سازمان برگزار می‌شود. مرحله درون‌دستگاهی با حضور منتخبین مرحله مقدماتی (نفرات اول) دستگاه و در استان خوزستان برگزار خواهد شد. مرحله بین‌دستگاهی یا نهایی این مسابقات نیز با حضور منتخبان هر دستگاه (نفرات اول و دوم) از جمله سازمان تأمین‌اجتماعی، بانک رفاه کارگران، شرکت سرمایه‌گذاری تأمین‌اجتماعی (شستا) و سایر شرکت‌‌‌‌‌‌ها و مؤسسات تابعه سازمان در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.

ثبت‌نام از داوطلبان شرکت در این دوره از مسابقات قرآن کریم، به‌صورت متمرکز و صرفاً از طریق آدرس https://Tamin.Porsline.ir/s/QURAN به‌صورت الکترونیکی صورت خواهد گرفت. مهلت ثبت‌نام به مدت یک هفته و از تاریخ ۱۰‏/۰۸‏/۱۴۰۲ الی ۱۶‏/۰۸‏/۱۴۰۲ خواهد بود.