تاریخ انتشار : دوشنبه 29 آبان 1402 - 23:33
کد خبر : 14169

مشارکت بانک رفاه کارگران در ساخت و تجهیز بزرگترین بلوک خوابگاهی احداث‌شده از سوی دولت مردمی سیزدهم

مشارکت بانک رفاه کارگران در ساخت و تجهیز  بزرگترین بلوک خوابگاهی احداث‌شده از سوی دولت مردمی سیزدهم

اولین خوابگاه دانشجویی دخترانه کشور در دولت مردمی سیزدهم تحت عنوان “ریحانه ‌۲” با مشارکت بانک رفاه کارگران در دانشگاه علوم پزشکی همدان احداث، تجهیز و مورد بهره‌برداری قرار گرفت. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، در مراسم افتتاح این خوابگاه که با حضور آیت‌الله شعبانی نماینده ولی‌فقیه در

اولین خوابگاه دانشجویی دخترانه کشور در دولت مردمی سیزدهم تحت عنوان “ریحانه ‌۲” با مشارکت بانک رفاه کارگران در دانشگاه علوم پزشکی همدان احداث، تجهیز و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، در مراسم افتتاح این خوابگاه که با حضور آیت‌الله شعبانی نماینده ولی‌فقیه در استان، دکتر قاسمی‌فرزاد استاندار همدان، دکتر محمدی مدیر صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دکتر مجذوبی رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان و مسئولان بانک رفاه کارگران استان برگزار شد، از همکاری‌ها و مشارکت اثربخش این بانک در احداث و تجهیز آن، قدردانی شد. 

بر اساس این گزارش، بانک رفاه کارگران به عنوان بانک سلامت‌محور در راستای ایفای نقش موثر در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی مشارکت فعال و اثربخشی در راه‌اندازی این خوابگاه به عنوان بزرگترین بلوک خوابگاهی و سومین خوابگاه افتتاح شده در دولت سیزدهم، داشت. 

خوابگاه دانشجویی ریحانه ۲ دارای ۵۹ سوئیت است که ظرفیت اسکان و اقامت ۶۰۰ دانشجو را دارد.