تاریخ انتشار : یکشنبه 28 آبان 1402 - 11:44
کد خبر : 14112

حضور پررنگ بانک شهر در دهمین همایش و نمایشگاه سالانه بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت

حضور پررنگ بانک شهر در دهمین همایش و نمایشگاه سالانه بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت

بانک شهر با حضور پررنگ در دهمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت؛ ضمن معرفی خدمات و رونمایی از محصولات جدید، میزبان شرکت کنندگان، مدیران و فعالان حوزه پولی و بانکی خواهد بود. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک شهر، دهمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت از فردا و

بانک شهر با حضور پررنگ در دهمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت؛ ضمن معرفی خدمات و رونمایی از محصولات جدید، میزبان شرکت کنندگان، مدیران و فعالان حوزه پولی و بانکی خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک شهر، دهمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت از فردا و به مدت ۲ روز (۲۹ و ۳۰ آبان) با موضوع «گذار به بانکداری هوشمند» در محل همایش‌های بین‌المللی صدا‌وسیما برگزار می‌شود.
از برنامه های بانک شهر در این دوره از نمایشگاه، برگزاری نشستی با موضوع «انتظارات شبکه بانکی از بانک مرکزی» است که طی آن دکتر سیدمحمدمهدی احمدی مدیرعامل بانک شهر به بررسی چالش های شبکه بانکی و راهکارهای آن خواهد پرداخت.
همچنین بانک شهر در این نمایشگاه، به معرفی نرم افزار کاربردی شهری و هوشمند اسمارتیز (روز دوشنبه از ساعت ۱۴:۳۰ تا ۱۶ در سالن شیخ بهایی) خواهد پرداخت. حسام حبیب اله معاون فناوری اطلاعات بانک شهر نیز در روز سه شنبه ۳۰ آبان در یک نشست تخصصی با عنوان «بازآفرینی کسب و کار در بانکداری هوشمند» در سالن خواجه نصیر سخنرانی می کند.
بانک شهر ضمن دعوت از شرکت کنندگان، مدیران و فعالان حوزه پولی و بانکی برای بازدید از این نمایشگاه؛ در غرفه این بانک (سالن خورشید) به معرفی توانمندی‌های خود در نظام بانکی و رونمایی از محصولات جدید می‌پردازد.

برچسب ها : ،

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی