تاریخ انتشار : یکشنبه 28 آبان 1402 - 11:43
کد خبر : 14109

حضور فعال بانک رفاه کارگران در کیش اینوکس ۲۰۲۳

حضور فعال بانک رفاه کارگران در کیش اینوکس ۲۰۲۳

دهمین نمایشگاه بورس، بانک، بیمه، خصوصی‌سازی و فرصت‌های سرمایه گذاری کشور (کیش اینوکس ۲۰۲۳) با حضور فعال بانک رفاه کارگران در حال برگزاری است. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، این بانک به همراه شرکت‌های تابعه با برپایی غرفه و معرفی محصولات و خدمات متنوع بانکی اعم از خدمات اعتباری، ریالی

دهمین نمایشگاه بورس، بانک، بیمه، خصوصی‌سازی و فرصت‌های سرمایه گذاری کشور (کیش اینوکس ۲۰۲۳) با حضور فعال بانک رفاه کارگران در حال برگزاری است.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، این بانک به همراه شرکت‌های تابعه با برپایی غرفه و معرفی محصولات و خدمات متنوع بانکی اعم از خدمات اعتباری، ریالی و ارزی، بانکداری جامع، خدمات مشاوره‌ای در امور سرمایه‌گذاری و بیمه‌ای، حضور اثرگذار و پررنگی در این نمایشگاه دارد.  

جمعی از مدیران عالی بانک رفاه کارگران با حضور در این غرفه، ضمن تشریح بخشی از اقدامات توسعه‌ای، دستاوردها و ابزارهای نوین تامین مالی از جمله اوراق گواهی سپرده خاص و آخرین ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری این بانک، پاسخگوی سوالات بازدیدکنندگان هستند.

 

شایان ذکر است، این رویداد به عنوان یکی از بزرگترین و موثرترین رویدادهای اقتصادی کشور تا روز پنج‌شنبه ۱۸ آبان ماه سال جاری در محل نمایشگاه‌ و مرکز همایش‌های بین المللی جزیره کیش، پذیرای علاقه‌مندان است. 

در این نمایشگاه دهها نشست تخصصی و همایشهای جانبی با حضور مقامات، مسئولان، صاحب‌نظران و کارشناسان بازار پول و سرمایه برگزار می‌شود.

 

نقش سیستم بانکی کشور در مسیر مهار تورم و رشد تولید، توسعه سرمایه‌گذاری غیرمستقیم، بسترسازی تامین مالی شفاف و متنوع، تنظیمگری و نظارت هوشمند، بازنگری در سیستم‌های مقرراتی، توسعه بازار مشتقه، تاسیس شرکت‌های سهامی عام پروژه، ظرفیت‌سازی شرکت‌های رتبه‌بندی اعتباری، مولدسازی دارایی‌های دولت، معرفی صندوق‌های کالاهایی متنوع، هدایت نقدینگی به سمت فعالیت‌های مولد اقتصادی، استفاده از ظرفیتهای مشترک بازار پول و سرمایه، معرفی ابزارهای صنعت بیمه در مسیر تحقق شعار سال، معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری و طرح‌ها و پروژه‌های کلان کشور، راهکارهای دستیابی به حکمرانی مطلوب اقتصادی، بهبود فضای کسب و کار و ایفای نقش بیشتر بخش خصوصی در اقتصاد کشور و تلاش در راستای جبران شکاف میان انباشت دانش و تحقق عملی آن در اقتصاد کشور، گسترش ارتباطات بین‌المللی و جذب سرمایه‌گذاری خارجی از جمله مهم‌ترین محورهای این رویداد است.