تاریخ انتشار : جمعه 26 آبان 1402 - 12:36
کد خبر : 13992

مهلت بخشودگی جرائم تاخیر بازپرداخت تسهیلات بانک رفاه کارگران تمدید شد

مهلت بخشودگی جرائم تاخیر بازپرداخت تسهیلات بانک رفاه کارگران تمدید شد

مهلت بخشودگی جرائم تأخیر بازپرداخت تسهیلات بانک رفاه کارگران تا پایان سال جاری تمدید شد.   به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، مشتریانی که بدهی آنها تا تاریخ ۳۰ دی ماه سال ۱۴۰۱ در طبقه غیرجاری قرار گرفته و مشمول جریمه تأخیر شده‌اند، می‌توانند از این فرصت استفاده و با پرداخت

مهلت بخشودگی جرائم تأخیر بازپرداخت تسهیلات بانک رفاه کارگران تا پایان سال جاری تمدید شد.

 

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، مشتریانی که بدهی آنها تا تاریخ ۳۰ دی ماه سال ۱۴۰۱ در طبقه غیرجاری قرار گرفته و مشمول جریمه تأخیر شده‌اند، می‌توانند از این فرصت استفاده و با پرداخت نقدی کل مبلغ بدهی خود (شامل اصل، سود و سود دوران تأخیر)، از بخشودگی وجه التزام تأخیر تأدیه دین، برخوردار شوند.

بر اساس این گزارش، چنانچه تعدادی از اقساط تسهیلات جاری مشتریان بانک رفاه کارگران تا تاریخ مذکور نیز در سرفصل‌های مطالباتی (سررسید گذشته و معوق) قرار گرفته باشد، در صورت پرداخت کل اقساط معوق، مشمول بخشودگی جرائم تأخیر می‌شوند.

همچنین اگر مشتری دارای این جرائم توان پرداخت و تسویه یکجای بدهی معوق خود را نداشته باشد، پس از تعیین تکلیف و امهال آن، به شرط پرداخت حداقل ۵۰ درصد از بدهی خود به صورت نقدی و پرداخت الباقی اقساط در سررسیدهای تعیین شده، در پایان دوره امهال مشمول بخشودگی جرائم تأخیر دین می‌شود.

شایان ذکر است، مشتریان بانک رفاه کارگران که دارای جرائم تأخیر بازپرداخت تسهیلات هستند، می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به شعب این بانک در سراسر کشور مراجعه و یا با مرکز ارتباط با مشتریان بانک (فراد) با شماره ۸۵۲۵ -۰۲۱ تماس حاصل کنند.

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی