ecodev.ir ecodev.ir ecodev.ir ecodev.ir
برخی ارزهای مجازی در روزهای اخیر رکوردهای تازه ای را به ثبت رسانده‌اند که نشان می‌دهد رونق بازار دیجیتال بر خلاف برخی برآوردها امری زودگذر و موقت نیست. به گزارش مشبل، بررسی‌ها نشان می‌دهد ۱۰ ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته شاهد افزایش ارزش فوق العاده ای بوده اند. اما این بار نوبت به ارزهای …

ارزهای مجازی که رکورد جدید ثبت کردند

برخی ارزهای مجازی در روزهای اخیر رکوردهای تازه ای را به ثبت رسانده‌اند که نشان می‌دهد رونق بازار دیجیتال بر خلاف برخی برآوردها امری زودگذر و موقت نیست.

به گزارش مشبل، بررسی‌ها نشان می‌دهد ۱۰ ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته شاهد افزایش ارزش فوق العاده ای بوده اند. اما این بار نوبت به ارزهای دیجیتال رقیب بیت کوین و به خصوص اتیریم و ریپل رسیده است.

به گزارش آرمان اقتصادی به نقل از فارس ، در یک روز گذشته ارزش بیت کوین با افزایش ۴٫۹۹ درصدی (معادل ۱۴٫۰۴۳ دلار) ادامه یافته که این ارز را به محبوب ترین ارز موجود در بازار دیجیتال با مجموع ارزش ۲۳۵٫۶ میلیارد دلار مبدل کرده است. البته بیت کوین قبلا حداکثر ارزشی به میزان ۱۹۹۶۲ دلار را در ماه دسامبر به ثبت رسانده و پس از آن حدود ۵۰۰۰ دلار نزول کرد و بعید است به زودی باز هم به چنین رقمی دست یابد.

رشد دیگر ارزهای دیجیتال بسیار بیشتر از بیت کوین بوده است. ریپل که دومین ارز دیجیتال محبوب بازار محسوب می شود، رشدی ۱۱٫۴۸ درصدی را شاهد بوده که به معنای افزایش ارزش ۲٫۴۷ دلاری است. اتیریم نیز که در رتبه سوم است شاهد رشدی ۱۶٫۹۷ درصدی بوده و حالا ارزش هر اتیریم معادل ۸۸۹٫۷۷ دلار است.

استلار ارز دیجیتال دیگری است که فعلا در رتبه هشتم قرار دارد و با رشد خیره کننده ۳۶٫۰۳ درصد، ارزش هر واحد از خود را به ۶۶۵ دلار افزایش داده است. دیگر ارزهای بازار دیجیتال مانند کاردانو، لایت کوین، نم، دش و غیره هم وضعیت مشابهی داشته اند.

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال دیروز رکورد ۶۵۴٫۲ میلیارد دلاری را به ثبت رساند و باید منتظر ماند و دید این وضعیت طی روزهای آینده چه تغییری می کند.

منبع

اقتصاد.آنلاین

Powered by themekiller.com