بورسبورس کالا

عرضه صادراتی ۵۵ هزار تن سنگ آهن دانه بندی از طریق بورس کالا

تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی نیز در این روز شاهد عرضه ۱۲۲ هزار و ۶۱۸ تن انواع قیر، وکیوم باتوم، مواد پلیمری و پارافین واکس است.
به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی، تالار صادراتی بورس کالای ایران روز دوشنبه ۱۱ دی ماه میزبان عرضه ۵۵ هزار تن سنگ آهن مجتمع سنگ آهن فلات مرکزی ایران است.

در این تالار همچنین ۲۰۰ تن عایق رطوبتی نیز عرضه می شود. براساس این گزارش، ۲۵ هزار و ۳۰۰ تن ورق گرم C و ۴۷ هزار و ۳۰۰ تن ورق گرم B و ۵۰۰ تن ورق گالوانیزه و ۲ هزار و ۲۰۰ تن ورق قلع اندود و ۵ هزار و ۵۰۰ تن ورق سردB نیز در تالار محصولات صنعتی و معدنی عرضه می شود.

علاوه براین ۵ کیلوگرم شمش طلا معدن موته نیز در تالار محصولات صنعتی و معدنی عرضه می شود. تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی نیز در این روز شاهد عرضه ۱۲۲ هزار و ۶۱۸ تن انواع قیر، وکیوم باتوم، مواد پلیمری و پارافین واکس است. تالار محصولات کشاورزی بورس کالای ایران نیز در این روز عرضه ۱۸ هزار و ۶۰۰ تن گندم خوراکی، ۲۰ هزار تن گندم دوروم، ۵ هزار و ۲۰۰ تن شکر سفید، یک هزار و ۲۰۰ تن روغن خام و ۱۸۸ هزار قطعه جوجه یک روزه را تجربه می کند.

همچنین ۲ هزار و ۱۶۴ تن ذرت دانه ای در قالب طرح قیمت تضمینی در این تالار عرضه می شود. بازار فرعی بورس کالای ایران نیز در این روز شاهد عرضه ۲۰ تن کره لاکتیکی و ۶۰۰ تن روغن پالم است.

منبع

بورس کالای ایران

  کد خبر
11143
نمایش بیشتر

اخبار مرتبط