بانکبانک و بیمه

دومین شعبه بانک پارسیان در شهرستان بابل گشایش یافت

شعبه شریعتی بانک پارسیان در شهرستان بابل با حضور رئیس شورای شهرستان، فعالین اقتصادی و سرمایه گذاران و همچنین مدیر امور شعب، مدیر برنامه ریزی و توسعه بازار و مدیر پشتیبانی بانک پارسیان افتتاح شد.

به گزارش آرمان اقتصادی به نقل از روابط عمومی بانک پارسیان، رئیس شورای شهرستان بابل در آیین گشایش این شعبه گفت: گشایش دومین شعبه بانک پارسیان در این شهرستان، نشان دهنده ظرفیت بالای اقتصادی این منطقه می باشد.

خانم مهندس فیروزپور اظهارداشت: بانک پارسیان خدمات بسیار خوبی در حوزه اقتصادی به تولیدکنندگان و مردم  شهرستان ارائه می کند و در این خصوص عملکرد بسیار خوبی دارد و جزء بهترین بانک های خصوصی کشور می باشد.

رییس شورای اسلامی شهرستان بابل با اشاره به تعداد قریب ۵ هزار شاغل در بانک پارسیان و اشتغالزایی این بانک، خاطرنشان کرد: من به نیابت از همه مردم شهرستان بابل از مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک پارسیان  تقدیر و تشکر می کنم.

در ادامه دکتر پارسافرد، مدیر برنامه ریزی و توسعه بازار بانک پارسیان با اشاره به حضور بانک پارسیان در بیش از ۳۰۰ منطقه کشور برای ایجاد ارزش افزوده برای فعالین اقتصادی خاطر نشان کرد: به  قطع یقین حضور بانک پارسیان در خیابان شریعتی بابل هم مصداق همین موضوع است.  

پارسا فرد با بیان اینکه زنجیره خدمات بانک پارسیان کامل ترین زنجیره خدمات در حوزه مالی و بانکی در کشور است،   افزود: اگر بخواهم به وجوه تمایز خدمات بانک و نمونه های آن اشاره کنم  می توان به تسهیلاتی که بانک به پذیرندگان دستگاه های کارتخوان می دهد، اشاره کرد.

پارسافر، خاطر نشان کرد: مشتریانی که از دستگاه های بانک پارسیان استفاده می کنند و منابع آنها در حساب های بانک پارسیان رسوب دارد، این پذیرندگان می توانند از تسهیلات بانک پارسیان با  نرخ ۱۸ درصد استفاده کنند.

وی افزود: مشتریان خوش حسابی که تسهیلات یکجای خود را زودتر از موعد و  تسهیلات تدریجی را دقیقا در زمان بازپرداخت خود پرداخت کنند، مشمول تخفیف می شوند.

خلیل پور مدیر امور شعب بانک پارسیان نیز در آیین گشایش این شعبه گفت: بانک پارسیان به عنوان بانکی مشتری مدار و خوشنام در صنعت بانکداری توانسته است به عنوان یک سوپر مارکت مالی، انواع خدمات بانکی نوین را به مردم و فعالین اقتصای ارایه و برای روتق تولید و کسب و کار کشور نقش موثری ایفا کند.

  کد خبر
10590
کلیدواژه‌ها
نمایش بیشتر

اخبار مرتبط