بورسبورس اوراق

بلوک حمل‌‌ونقل بین‌المللی خلیج فارس در بورس عرضه می‌شود

کارگزاری فیروزه آسیا، بلوک ۷۸٫۳۷درصدی سهام شرکت حمل و نقل بین‌المللی خلیج فارس را در حالی روی میز فروش می‌برد که سود اقساط آن ۱۳ درصد اعلام شده است.

سازمان خصوصی‌ سازی، بیش از ۲۷۰ میلیون سهم شرکت حمل‌ونقل بین‌المللی خلیج فارس را برای چندمین بار در بورس اوراق بهادار عرضه می‌کند.

تعداد ۲۷۳ میلیون و ۵۲۸ هزار سهم معادل ۷۸٫۳۷ درصد از سهام شرکت حمل و نقل بین المللی خلیج فارس به قیمت پایه هر سهم ۲۷۵۰ ریال در بورس اوراق بهادار عرضه می‌شود.

بر اساس این گزارش، این میزان سهام توسط سازمان خصوصی‌سازی به وکالت از سوی شرکت احیا گستر هرمز در حالی به‌صورت ۱۰ درصد نقد و بقیه اقساط روانه میز فروش می‌شود که خریدار باید وجه نقد معامله را طی ۹ روز کاری به حساب این سازمان واریز کند و بقیه را به‌صورت اقساط شش ماهه در مدت ۶ سال بپردازد. همچنین کارگزاری فیروزه آسیا، بلوک ۷۸٫۳۷درصدی سهام شرکت حمل و نقل بین‌المللی خلیج فارس را در حالی روی میز فروش می‌برد که سود اقساط آن ۱۳ درصد اعلام شده است.

گفتنی است در مزایده قبلی این بلوک ۷۸٫۳۷ درصدی سهام شرکت حمل و نقل بین المللی خلیج فارس در روز دوشنبه(۱۳آذرماه گذشته)، هر سهم این شرکت به قیمت پایه ۴۰۰۰ ریال در بورس اوراق بهادار عرضه شده بود که خریدار نداشت.

منبع

SENA

  کد خبر
10714
کلیدواژه‌ها
نمایش بیشتر

اخبار مرتبط