صنعت، معدن، تجارتمعدن

افزايش ۸ درصدي توليد مجتمع فسفات اسفوردي

میزان تولید کنسانتره فسفات مجتمع فسفات اسفوردی طی ۸ ماهه امسال، ۸ درصد افزایش یافت.
آرمان اقتصادی افزايش 8 درصدي توليد مجتمع فسفات اسفوردي "alt = "پایگاه خبری آرمان اقتصادی 1514710217_727_thumbresize افزايش 8 درصدي توليد مجتمع فسفات اسفوردي "style="float:left;padding-right:10px;" src="http://armaneghtesadi.ir/wp-content/uploads/2017/12/1514710217_727_thumbresize" />

به گزارش آرمان اقتصادی به نقل از سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، مجتمع فسفات اسفوردی از ابتدای فروردین تا پایان آبان ۹۶، ۳۸ هزار و ۸۴۸ تن کنسانتره فسفات تولید کرد. این رقم در مدت مشابه سال گذشته، ۳۵ هزار و ۹۲۷ تن بود.

میزان تولید این شرکت نسبت به برنامه (۲۸ هزار و ۷۵۰ تن)، ۳۵ درصد رشد نشان می دهد. همچنین طی این مدت، میزان ارسال و فروش کنسانتره فسفات این شرکت با ۷۲ درصد رشد نسبت به آمار مدت مشابه سال گذشته (۲۲ هزار و ۲۱۷ تن)، به ۳۸ هزار و ۳۰۸ تن رسید.

شرکت فسفات اسفوردی طی ۸ ماهه امسال، ۲۲۵ هزار و ۱۰۷ تن ماده معدنی استخراج کرد که در مقایسه با رقم مدت مشابه سال گذشته (۱۳۴ هزار و ۳۸۰ تن)، ۶۸ درصد رشد نشان می دهد.

بنا به این گزارش، مجتمع فسفات اسفوردی از جمله شرکت های زیر مجموعه شرکت تهیه و تولید مواد معدنی وابسته به ایمیدرو، در ۳۵ کیلومتری شهرستان بافق در استان یزد واقع شده است.

  کد خبر
10815
کلیدواژه‌ها
نمایش بیشتر

اخبار مرتبط