تاریخ انتشار : چهارشنبه 24 آبان 1402 - 16:12
کد خبر : 13957

به‌دنبال راهکار برای رفع موانع توسعه نهضت ملی مسکن باشیم

به‌دنبال راهکار برای رفع موانع توسعه نهضت ملی مسکن باشیم

مدیرعامل بانک مسکن گفت: در حال حاضر دولت یه صورت جدی به دنبال راهکار برای رفع موانع توسعه نهضت ملی مسکن است و قرار است در این جلسه با هم اندیشی به دنبال راهکار باشیم.دکتر سید عباس حسینی که در نشست هم اندیشی مدیران عامل بانک ها صحبت می‌کرد، گفت: برای ۳۰۰ هزار واحد مسکونی

مدیرعامل بانک مسکن گفت: در حال حاضر دولت یه صورت جدی به دنبال راهکار برای رفع موانع توسعه نهضت ملی مسکن است و قرار است در این جلسه با هم اندیشی به دنبال راهکار باشیم.
دکتر سید عباس حسینی که در نشست هم اندیشی مدیران عامل بانک ها صحبت می‌کرد، گفت: برای ۳۰۰ هزار واحد مسکونی در بانک مسکن با متقاضیان قرارداد منعقد شده که مبلغ آن ۱۱۰ همت بود که تاکنون نزدیک به ۶۰ همت به حساب مشتریان واریز شده است.

او با اشاره به تامین مالی برای ۵۵۰ هزار واحد مسکونی در کل کشور، افزود: ۳۰۰ هزار واحد از این تعداد توسط بانک مسکن تامین مالی شده است.

مدیرعامل بانک مسکن ادامه داد: برخی از این واحدها بین ۶۰ تا ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته‌اند.

نشست هم اندیشی مدیران عامل بانک‌های کشور با موضوع نهضت ملی مسکن با حضور معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فراورده‌های نفتی ایران و ۱۳نفر از مدیران عامل بانک‌های کشور به میزبانی بانک مسکن برگزار شد.

برچسب ها : ،

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی