تاریخ انتشار : سه شنبه 23 آبان 1402 - 21:44
کد خبر : 13934

بازدید دکتر شیری مدیرعامل پست بانک ایران از مجتمع گردشگری دشت بهشت استان قم

بازدید دکتر شیری مدیرعامل پست بانک ایران از مجتمع گردشگری دشت بهشت استان قم

دکتر بهزاد شیری مدیر عامل پست بانک ایران در سفر به استان قم از مجتمع گردشگری دشت بهشت در روستای نایه این استان که با سرمایه گذاری پست بانک استان به بهره برداری رسید بازدید کرد. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی پست بانک ایران، مجتمع گردشگری دشت بهشت از محل اعتبارات اشتغال پایدار

دکتر بهزاد شیری مدیر عامل پست بانک ایران در سفر به استان قم از مجتمع گردشگری دشت بهشت در روستای نایه این استان که با سرمایه گذاری پست بانک استان به بهره برداری رسید بازدید کرد.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی پست بانک ایران، مجتمع گردشگری دشت بهشت از محل اعتبارات اشتغال پایدار روستایی به مبلغ ۱۵۰ میلیارد ریال و با اشتغال ۱۰۰ نفر، صبح امروز سه شنبه ۲۳ آبان ماه  با حضور مهندس ضرغامی وزیر میراث فرهنگی و گردشگری به بهره برداری رسیده است .
دکتر شیری در این بازدید که سعید ساعدی فر مدیر شعب پست بانک استان  وی را همراهی می کرد، ضمن گفتگو با مدیران این مجتمع از نزدیک در جریان فرآیند تکمیل پروژه مجتمع و نحوه خدمات رسانی به مسافران و گردشگران قرار گرفت.
گفتنی است: مجتمع گردشگری دشت بهشت در مساحتی به متراژ ۱۱۸ هکتار اجرا می شود که امروز فاز اول آن به بهره برداری رسید و طرح دارای سوییت های  اقامتی، دریاچه مصنوعی برای قایق سواری، میدان اسب سواری، فضایی برای موتوری سواری، رستوران، فضاهای سننتی و …. برای مسافران و گردشگران است.
 

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی