تاریخ انتشار : سه شنبه 23 آبان 1402 - 11:38
کد خبر : 13920

رشد ۲۱.۶ درصدی درآمدهای بانک سینا در مهرماه سال جاری

رشد ۲۱.۶ درصدی درآمدهای بانک سینا در مهرماه سال جاری

درآمدهای بانک سینا در یک‌ماهه مهرماه سال جاری ۲۱.۶ درصد افزایش یافت. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک سینا، این بانک در مهرماه سال جاری ۱۱ هزار و ۹۵۰ میلیارد ریال درآمد کسب کرده است که هفت هزار و ۶۸۰ میلیارد ریال آن مربوط به درآمدهای ناشی از تسهیلات اعطایی، یک‌هزار و ۵۷۱

درآمدهای بانک سینا در یک‌ماهه مهرماه سال جاری ۲۱.۶ درصد افزایش یافت.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک سینا، این بانک در مهرماه سال جاری ۱۱ هزار و ۹۵۰ میلیارد ریال درآمد کسب کرده است که هفت هزار و ۶۸۰ میلیارد ریال آن مربوط به درآمدهای ناشی از تسهیلات اعطایی، یک‌هزار و ۵۷۱ میلیارد ریال مربوط به درآمدهای کسب‌شده از محل سپرده‌گذاری، ۷۴۶ میلیارد ریال درآمد اوراق بدهی، ۳۳۶ میلیارد ریال درآمد حاصل از سرمایه‌گذاری‌ها و یک هزار و ۶۱۴ میلیارد ریال مربوط به درآمدهای کارمزدی است.
بر اساس این گزارش، میزان درآمد محقق‌شده توسط بانک سینا در هفت‌ماهه نخست امسال، ۶۷ هزار و ۲۲۳ میلیارد ریال است که در مقایسه با پایان شهریورماه، از رشد ۲۱.۶ درصدی حکایت دارد.
بانک سینا در مهرماه امسال حدود پنج هزار و ۳۳۹ میلیارد ریال سود به سپرده‌های نزد بانک پرداخت کرده است و به این ترتیب تراز بانک سینا در مهرماه، دو هزار و ۳۴۱ میلیارد ریال و تراز هفت ماهه امسال، یازده هزار و ۲۹۸ میلیارد ریال مثبت بوده است.

برچسب ها : ،