تاریخ انتشار : دوشنبه 10 مرداد 1401 - 15:01
کد خبر : 1391

واریز بیش از ۵۳۲ هزار میلیارد ریال وجوه خرید تضمینی گندم توسط بانک کشاورزی

واریز بیش از ۵۳۲ هزار میلیارد ریال وجوه خرید تضمینی گندم توسط بانک کشاورزی

با عاملیت بانک کشاورزی تا ۱۰ مردادماه سال جاری، بیش از ۵۳۲ هزار میلیارد ریال بابت خرید تضمینی گندم به حساب گندمکاران واریز شده است و عملیات پرداخت همچنان ادامه دارد. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کشاورزی، از آغاز فصل خرید گندم تا ۱۰ مردادماه سال جاری ، ۱۸۹۶ مرکز خرید در

با عاملیت بانک کشاورزی تا ۱۰ مردادماه سال جاری، بیش از ۵۳۲ هزار میلیارد ریال بابت خرید تضمینی گندم به حساب گندمکاران واریز شده است و عملیات پرداخت همچنان ادامه دارد.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کشاورزی، از آغاز فصل خرید گندم تا ۱۰ مردادماه سال جاری ، ۱۸۹۶ مرکز خرید در کشور، بالغ بر ۶ میلیون و ۱۳۰ هزار تن گندم را در قالب ۱ میلیون و ۱۴۰ هزار و ۵۰۹ محموله به ارزش ۶۵۱ هزار میلیارد ریال از کشاورزان خریداری و بیش از ۸۲ درصد ارزش گندم خریداری شده را به حساب گنمکاران واریز کرده اند.

بر اساس این گزارش، گندم به عنوان غله استراتژیک در ایران و جهان ، نقش محوری در تامین امنیت غذایی کشور دارد و بانک کشاورزی با هدف حمایت از تولید در بخش کشاورزی وکمک به تامین امنیت غذایی کشور، با تمام توان برای اجرای هرچه بهتر عاملیت خرید تضمینی گندم در سطح کشور تلاش می کند.