تاریخ انتشار : دوشنبه 22 آبان 1402 - 14:59
کد خبر : 13897

بانک کشاورزی و سازمان شهرداری ها و دهیاری ها تفاهم نامه همکاری امضا کردند

بانک کشاورزی و سازمان شهرداری ها و دهیاری ها تفاهم نامه همکاری امضا کردند

با انعقاد تفاهم نامه همکاری بین بانک کشاورزی و سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، این سازمان و شرکت های تعاونی وابسته به منظور تأمین اعتبار طرح های درآمدزا و خرید ماشین آلات کشاورزی، متناسب با میزان تعامل توافق شده، از خدمات جامع بانک کشاورزی بهره مند خواهند شد. به گزارش آرمان اقتصادی از

با انعقاد تفاهم نامه همکاری بین بانک کشاورزی و سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، این سازمان و شرکت های تعاونی وابسته به منظور تأمین اعتبار طرح های درآمدزا و خرید ماشین آلات کشاورزی، متناسب با میزان تعامل توافق شده، از خدمات جامع بانک کشاورزی بهره مند خواهند شد.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کشاورزی، بر اساس مفاد این تفاهم نامه که به امضای فرشید فرخ نژاد مدیرعامل این بانک و مهدی سلیمی مدیرعامل سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور رسید، همکاری های مشترک در زمینه ارائه خدمات مالی، اعتباری، بانکی، مشاوره ای و آموزشی مطابق با ضوابط و مقررات جاری کشوری برای اجرای طرح های اقتصادی و درآمدزا مورد تأکید قرار گرفته است.

بر اساس این گزارش، ایجاد درآمد پایدار در روستاها، پرداخت تسهیلات به دهیاری ها در راستای ایجاد اشتغال پایدار، حمایت و پشتیبانی فنی از طرح های درآمدزای دهیاری ها و شرکت های تعاونی وابسته در حوزه کشاورزی و همچنین سایر حوزه های تخصصی ذیربط در چارچوب ضوابط و مقررات جاری بانک کشاورزی از محورهای اساسی این تفاهم نامه همکاری است.

این گزارش می افزاید، بر اساس هماهنگی های به عمل آمده و به منظور معرفی، اطلاع رسانی، تشویق و ترغیب روستائیان و کشاورزان برای افزایش پوشش بیمه کشاورزی و تولیدات، ابنیه و تأسیسات مرتبط با کشاورزی با در نظر گرفتن قوانین و مقررات مربوطه، به زودی قرارداد همکاری بین سازمان مذکور با صندوق بیمه کشاورزی نیز منعقد خواهد شد.