تاریخ انتشار : پنجشنبه 18 آبان 1402 - 13:47
کد خبر : 13802

با هدف ارائه خدمات و توسعه تعاملات مالی و سرمایه‌گذاری؛ تفاهم‌نامه جامع بانک سینا و سازمان منطقه آزاد کیش به امضا رسید

با هدف ارائه خدمات و توسعه تعاملات مالی و سرمایه‌گذاری؛ تفاهم‌نامه جامع بانک سینا و سازمان منطقه آزاد کیش به امضا رسید

تفاهم‌نامه جامع همکاری بانک سینا و سازمان منطقه آزاد کیش با هدف ارائه خدمات و توسعه تعاملات مالی و سرمایه‌گذاری امضا شد. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک سینا، غلامرضا فتحعلی، مدیرعامل بانک سینا در مراسم امضای این تفاهم‌نامه گفت: این تفاهم‌نامه به عنوان نقشه راه همکاری این بانک و سازمان منطقه آزاد

تفاهم‌نامه جامع همکاری بانک سینا و سازمان منطقه آزاد کیش با هدف ارائه خدمات و توسعه تعاملات مالی و سرمایه‌گذاری امضا شد.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک سینا، غلامرضا فتحعلی، مدیرعامل بانک سینا در مراسم امضای این تفاهم‌نامه گفت: این تفاهم‌نامه به عنوان نقشه راه همکاری این بانک و سازمان منطقه آزاد کیش به‌گونه‌ای تنظیم شده است که پوشش‌دهنده همه نیازهای فعلی و آتی در حوزه تأمین مالی و سرمایه‌گذاری باشد.
فتحعلی با تشریح قابلیت‌ها و مزیت‌های رقابتی بانک سینا، افزود: ترکیب سهامداران بانک سینا با حضور بنیاد مستضعفان و صندوق توسعه ملی، فرصت‌ها و ظرفیت‌های مطلوبی را برای این بانک به وجود آورده است که سعی شده است در این تفاهم‌نامه از آن‌ها بهره گرفته شود.
وی ضمن تأکید بر اهتمام بانک سینا به استفاده از فرصت‌های مالی و اقتصادی منطقه آزاد کیش، یادآور شد: بر اساس ضرورت‌ها و نیاز فعّالان اقتصادی جزیره کیش، شعبه بانک سینا را در این جزیره به عنوان شعبه مستقل در نظر گرفتیم تا ارائه خدمات بانکی به گروه‌های مشتریان به صورت متمرکز و در سریع‌ترین زمان ممکن صورت پذیرد.
به گفته فتحعلی، انعقاد این تفاهم‌نامه زمینه ارائه خدمات مختلف ارزی و ریالی برای صنایع مختلف فعال در جزیره کیش و کیش‌وندان را فراهم ساخته است.
مدیرعامل بانک سینا تصریح کرد: پیش‌بینی ارائه بسیاری از خدمات بانک نظیر «سفرکارت» و «بن‌کارت ضیافت» و… نیز که از جمله خدمات و محصولات دیجیتال بانک سینا است، در چارچوب این تفاهم‌نامه صورت‌گرفته است که امیدواریم در ادامه همکاری‌ها اجرایی شود.
وی خاطر نشان ساخت: در حوزه لیزینگ خودروها نیز با عاملیت شرکت لیزینگ سینا و استفاده از پلتفرم «سی‌لیز» به عنوان یکی از اپلیکیشن‌های سرزمین هوشمند سینا طرح ویژه‌ای در راستای عملیاتی‌شدن تفاهم‌نامه مدنظر قرار گرفته است که حتما مورد استقبال فعالان اقتصادی نیز قرار خواهد گرفت.
رحیم سرهنگی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش نیز در این مراسم اظهار داشت: جزیره کیش دارای ظرفیت‌های عدیده‌ مالی و اقتصادی در صنایع مختلف است و حضور بانک‌های حرفه‌ای و خوشنام نظیر بانک سینا، منجر به شکوفایی هر چه بیشتر این ظرفیت‌ها خواهد شد.
وی ضمن ابراز خرسندی از انعقاد این تفاهم‌نامه جامع افزود: این تفاهم‌نامه با ابعادی جامع و کامل تدوین شده است که پوشش‌دهنده همه انواع همکاری متقابل در بسیاری از حوزه‌های مالی و سرمایه‌گذاری خواهد بود.
سرهنگی گردش مالی مؤسسات، بنگاه‌ها و فعالان اقتصادی حاضر در جزیره کیش را بسیار گسترده توصیف کرد و مستقل‌شدن شعبه بانک سینا در این جزیره را اقدامی موثّر در جهت کوتاه‌شدن مسیر خدمت‌رسانی به مشتریان دانست.