تاریخ انتشار : پنجشنبه 18 آبان 1402 - 5:16
کد خبر : 13788

در دومین روز از برگزاری نمایشگاه کیش‌اینوکس ۲۰۲۳ صورت گرفت: رونمایی رسمی از طرح تسهیلات غیرحضوری و بدون ضامن «لیلیوم» بانک سینا

در دومین روز از برگزاری نمایشگاه کیش‌اینوکس ۲۰۲۳ صورت گرفت: 
						
            رونمایی رسمی از طرح تسهیلات غیرحضوری و بدون ضامن «لیلیوم» بانک سینا

در راستای اجرای طرح راهبردی کسب‌وکار بانک سینا و تکمیل زنجیره ارزش خدمات و محصولات متناسب با نیازهای مشتریان، از طرح تسهیلاتی کاملاً غیرحضوری «لیلیوم» با حضور مدیرعامل این بانک و رئیس مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت اقتصاد رونمایی شد. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک سینا، این تسهیلات غیرحضوری در

در راستای اجرای طرح راهبردی کسب‌وکار بانک سینا و تکمیل زنجیره ارزش خدمات و محصولات متناسب با نیازهای مشتریان، از طرح تسهیلاتی کاملاً غیرحضوری «لیلیوم» با حضور مدیرعامل این بانک و رئیس مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت اقتصاد رونمایی شد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک سینا، این تسهیلات غیرحضوری در راستای تأمین مالی و رفع نیازهای نقدینگی گروه‌های مشتریان در حوزه بانکداری خرد، با استفاده از قابلیت‌های اپلیکیشن سیبانک اجرایی شده است.
بر این اساس، متقاضیان دریافت تسهیلات غیرحضوری لیلیوم می‌توانند بدون مراجعه به شعب بانک سینا، از طریق نصب و راه‌اندازی اپلیکیشن سیبانک با طی فرآیندهای مشخص‌شده به صورت غیرحضوری تسهیلات دریافت کنند.
کلیه مراحل مربوط به دریافت این تسهیلات به گونه‌ای طراحی شده که مشتریان می‌توانند بدون هیچ‌گونه مراجعه‌ای به شعبه، با ثبت امضای دیجیتال و خرید سفته دیجیتال، بدون نیاز به ضامن و بر اساس رتبه اعتباری خود، در بستر سیبانک تسهیلات دریافت کنند.
متقاضیان دریافت این تسهیلات می‌توانند با ایجاد میانگین سپرده حداقل دو ماهه، این تسهیلات را براساس میانگین رسوب سپرده خود با دوره بازپرداخت حداکثر ۳۶ ماهه تا سقف ۵۰۰ میلیون ریال با نرخ ۲۳ درصد دریافت کنند.
در آیین رونمایی رسمی از تسهیلات غیرحضوری لیلیوم، غلامرضا فتحعلی، مدیرعامل بانک سینا اظهار داشت: بر اساس رویکردهای تحولی بانک سینا، در چشم‌انداز سه ساله اجرای طرح راهبردی کسب‌و کار این بانک و با بهره‌گیری از ظرفیت‌های اجرای بانکداری پلتفرمی و دیجیتال، بسیاری از خدمات از جمله پرداخت انواع تسهیلات خرد و اجتماعی به‌زودی از طریق اپلیکیشن سیبانک و به‌صورت کاملاً برخط ارائه خواهد شد.
مهدی محمدی، رئیس مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت امور اقتصادی و دارایی نیز در این آیین بر حمایت همه‌جانبه وزارت اقتصاد از تسهیل پرداخت انواع وام‌های اجتماعی، حمایتی و خرد به اقشار مختلف مردم تأکید کرد.

برچسب ها : ،