تاریخ انتشار : پنجشنبه 18 آبان 1402 - 0:10
کد خبر : 13777

در نمایشگاه کیش اینوکس ۲۰۲۳ مطرح شد: دعوت دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد از بانک سینا برای مشارکت در تأمین مالی توسعه این مناطق

در نمایشگاه کیش اینوکس ۲۰۲۳ مطرح شد: 
						
            دعوت دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد از بانک سینا برای مشارکت در تأمین مالی توسعه این مناطق

مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در بازدید از غرفه بانک سینا در نمایشگاه کیش‌اینوکس ۲۰۲۳، از بانک سینا برای رونق و شکوفایی هرچه بیشتر و مطلوب‌تر مناطق آزاد از طریق تأمین مالی و سرمایه‌گذاری، دعوت کرد. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک سینا، همزمان با آغاز دهمین

مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در بازدید از غرفه بانک سینا در نمایشگاه کیش‌اینوکس ۲۰۲۳، از بانک سینا برای رونق و شکوفایی هرچه بیشتر و مطلوب‌تر مناطق آزاد از طریق تأمین مالی و سرمایه‌گذاری، دعوت کرد.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک سینا، همزمان با آغاز دهمین دوره نمایشگاه بورس، بانک، بیمه، خصوصی‌سازی و معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور «کیش‌اینوکس ۲۰۲۳»، حجت‌الّه عبدالملکی، مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور، در بازدید از غرفه بانک سینا و دیدار با غلامرضا فتحعلی، مدیرعامل این بانک، بر اهمیت سرمایه‌گذاری در جهت رونق مناطق آزاد تأکید کرد.
عبدالملکی با تشریح انواع سرمایه‌گذاری در دنیا، افزود: در مناطق آزاد فضای کسب‌وکار و شاخص سهولت کسب‎و کار در وضعیت بهتری قرار دارد و همین موضوع می‌تواند زمینه‌ساز جذب منابع بیشتری برای سرمایه‌گذاری باشد.
وی گفت: اعتقاد داریم مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در سطح بین‌المللی و جهانی بهشت سرمایه‌گذاری هستند و برای توسعه و رونق هر‌چه بیشتر این مناطق، از بانک سینا و دیگر‌بانک‌ها و مؤسسات اعتباری خصوصی دعوت می‌کنیم تا از طریق تأمین مالی و سرمایه‌گذاری هدفمند در پروژه‌های مختلف مناطق آزاد کشور مشارکت کنند.

برچسب ها : ،

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی