تاریخ انتشار : شنبه 13 آبان 1402 - 14:41
کد خبر : 13600

پرداخت پنج هزار و ۴۲۰ میلیارد ریال تسهیلات به ۹۸ شرکت دانش بنیان

پرداخت پنج هزار و ۴۲۰ میلیارد ریال تسهیلات به ۹۸ شرکت دانش بنیان

بانک توسعه صادرات ایران تا پایان شهریورماه سال جاری، بالغ بر ۵ هزار و ۴۲۰ میلیارد ریال تسهیلات به شرکت¬های دانش بنیان صادرات محور تسهیلات اعطا کرده است. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک توسعه صادرات ایران، این بانک در راستای مسئولیت اجتماعی محوله و حمایت ویژه از شرکت­های دانش بنیان، طی سال

بانک توسعه صادرات ایران تا پایان شهریورماه سال جاری، بالغ بر ۵ هزار و ۴۲۰ میلیارد ریال تسهیلات به شرکت¬های دانش بنیان صادرات محور تسهیلات اعطا کرده است.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک توسعه صادرات ایران، این بانک در راستای مسئولیت اجتماعی محوله و حمایت ویژه از شرکت­های دانش بنیان، طی سال های اخیر برنامه مدونی برای معرفی خدمات و تسهیلات بانک به این شرکت ها طراحی و اجرا کرده است.
بر اساس گزارش اداره کل تسهیلات و پیگیری مطالبات بانک توسعه صادرات ایران، شعب این بانک در سراسر کشور با بررسی ظرفیت شرکت­های دانش بنیان استان تابعه، بسته کاملی از خدمات این بانک شامل تسهیلات، خدمات مشاوره ای و آموزشی را به آنها معرفی کرده اند.
تعامل مستمر شعب بانک صادرات با شرکت­های دانش بنیان، منجر به جذب نزدیک به ۱۰۰ شرکت دانش بنیان در سراسر کشور شده است.
پیامد حاصل از حمایت از شرکت­های دانش بنیان، توسعه اقتصادی کشور، اشتغالزایی، ارتقا سطح درآمد، رشد علمی و نهایتا پیشرفت کشور خواهد شد.

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی