تاریخ انتشار : پنجشنبه 11 آبان 1402 - 1:09
کد خبر : 13562

جوایز برندگان یازدهمین جشنواره حساب‌های قرض‌الحسنه بانک اقتصادنوین اهدا شد

جوایز برندگان یازدهمین جشنواره حساب‌های قرض‌الحسنه بانک اقتصادنوین اهدا شد

جوایز برندگان یازدهمین دوره جشنواره حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک اقتصادنوین اهدا شد. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک اقتصادنوین، مراسم اهدای جوایز یازدهمین دوره جشنواره حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز این بانک با حضور مدیرعامل بانک اقتصادنوین و برندگان جوایز ممتاز، روز چهارشنبه دهم آبان ماه برگزار شد. در ابتدای مراسم، علیرضا بلگوری،

جوایز برندگان یازدهمین دوره جشنواره حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک اقتصادنوین اهدا شد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک اقتصادنوین، مراسم اهدای جوایز یازدهمین دوره جشنواره حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز این بانک با حضور مدیرعامل بانک اقتصادنوین و برندگان جوایز ممتاز، روز چهارشنبه دهم آبان ماه برگزار شد.

در ابتدای مراسم، علیرضا بلگوری، مدیرعامل بانک اقتصادنوین ضمن قدردانی از استقبال کم‌نظیر مشتریان از یازدهمین جشنواره حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز این بانک گفت: کسانی که در سنت نیکوی قرض‌الحسنه مشارکت می‌کنند قطعا به دنبال منافع مادی نیستند بلکه هدف اصلی آن‌ها بهره‌مندی از اجر معنوی و نیکوی دست‌گیری از نیازمندان است.

به گفته او با استقبال یازده‌ساله مشتریان از جشنواره‌های قرض‌الحسنه، این بانک توانسته است به مسئولیت اجتماعی به‌عنوان یکی از رویکردهای اصلی خود جامه عمل بپوشاند. پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج جوانان، تسهیلات خوداشتغالی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی کشور، ساخت و تکمیل ۴۷ مدرسه در مناطق کمتر برخوردار، مشارکت در طرح‌های خوداشتغالی استان سیستان و بلوچستان بخشی از اقدامات این بانک در حوزه مسئولیت اجتماعی بوده که به پشتوانه حمایت و مشارکت مشتریان گرامی انجام‌شده است و باز هم ادامه خواهد داشت.

بلگوری با تاکید بر اینکه بانک اقتصادنوین از نظر سودآوری جزء بانک‌های برتر در نظام بانکی است، اظهار داشت: خوشبختانه بانک اقتصادنوین جزو سالم‌ترین، شفاف‌ترین و استانداردترین بانک‌های کشور است و این افتخار را مدیون شما مشتریان هستیم که ما را به‌عنوان بانک خود برگزیده‌اید.

در این مراسم برندگان خوش‌اقبال جوایز ویژه این جشنواره، هدایای خود را دریافت کردند و جوایز سایر برندگان نیز به حسابشان نزد بانک اقتصادنوین واریز شد.

مشتریان ارجمند برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به صفحه اطلاع‌رسانی یازدهمین جشنواره حساب‌های قرض‌الحسنه بانک اقتصادنوین مراجعه و یا با کارشناسان مرکز ۲۴ ساعته ارتباط با مشتریان این بانک با شماره ۴۸۰۳۱۰۰۰-۰۲۱ تماس حاصل کنند.