تاریخ انتشار : دوشنبه 1 آبان 1402 - 4:27
کد خبر : 13404

رشد منابع قرض الحسنه نشان از اعتماد مردم بانک مسکن دارد

رشد منابع قرض الحسنه نشان از اعتماد مردم بانک مسکن دارد

مدیرعامل بانک مسکن در مراسم آنلاین قرعه کشی حساب های قرض الحسنه، رشد ۴۵۰ درصدی منابع قرض الحسنه این بانک را حاصل اعتماد مردم و باور خدمت در کارکنان این بانک دانست.به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن – هیبنا؛ مدیرعامل بانک مسکن در این مراسم ضمن محکوم کردن جنایات رژیم غاصب صهیونیستی، برای مردم مظلوم

مدیرعامل بانک مسکن در مراسم آنلاین قرعه کشی حساب های قرض الحسنه، رشد ۴۵۰ درصدی منابع قرض الحسنه این بانک را حاصل اعتماد مردم و باور خدمت در کارکنان این بانک دانست.
به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن – هیبنا؛ مدیرعامل بانک مسکن در این مراسم ضمن محکوم کردن جنایات رژیم غاصب صهیونیستی، برای مردم مظلوم فلسطین و غزه آرزوی توفیق و پیروزی کرد.

دکتر سیدعباس حسینی با اشاره به اینکه امروز برای نخستین بار در بانک مسکن و نظام بانکی کل کشور مراسم قرعه کشی به صورت آنلاین برگزار می‌شود؛ گفت: آمار حاکی از آن است که منابع قرض الحسنه بانک مسکن از ۱۳۹۷ تا پایان ۶ ماهه اول امسال ۴۵۰ درصد رشد را تجربه کرده است.

مدیرعامل بانک مسکن، این رشد را نشان از اعتماد مردم و ترویج باور خدمت رسانی شایسته در این بانک دانست و اظهار امیدواری کرد که این منابع در بخش های تکلیفی و حمایتی اعم از اشتغال‌زایی، فرزندآوری و … صرف و منشا اثر و خیر شود.

وی افزد: علاوه بر این پرداخت تسهیلات قرض الحسنه بانک مسکن در این مدت، ۵۵۰ درصد رشد داشته که امیدواریم این تسهیلات پس ازاین نیز با تلاش صادقانه کارکنان این بانک و برنامه ریزی در اختیار مردم شریف قرار گیرد.

دکتر حسینی گفت: اجرای این مراسم و اهدای جوایز به برندگان خیراندیش بانک مسکن می‌تواند در ترویج فرهنگ اصیل قرض‌الحسنه و استقرار نظام بانکداری اسلامی مثمر ثمر باشد.

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی