تاریخ انتشار : دوشنبه 24 مهر 1402 - 20:14
کد خبر : 13247

رفع مشکلات مالی خُرد آحاد جامعه با تسهیلات بانک کارگشایی/ پرداخت روزانه بیش از ۶۰۰ فقره تسهیلات

رفع مشکلات مالی خُرد آحاد جامعه با تسهیلات بانک کارگشایی/ پرداخت روزانه بیش از ۶۰۰ فقره تسهیلات

بانک کارگشایی از ابتدای مرداد سال ۱۴۰۰ تا پایان مرداد ماه ۱۴۰۲ ، روزانه با پرداخت ۶۰۰ فقره وام رفع احتیاجات ضروری به نیازها و درخواست های مشتریان پاسخ داده است. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران، این بانک به منظور رفع نیاز اقشار محروم و نیازمند جامعه در

بانک کارگشایی از ابتدای مرداد سال ۱۴۰۰ تا پایان مرداد ماه ۱۴۰۲ ، روزانه با پرداخت ۶۰۰ فقره وام رفع احتیاجات ضروری به نیازها و درخواست های مشتریان پاسخ داده است.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران، این بانک به منظور رفع نیاز اقشار محروم و نیازمند جامعه در کشور طی دوسال اخیر در مجموع تعداد ۴۵۵ هزار و  ۵۳۳ فقره تسهیلات به ارزش بیش از ۴۹ هزار میلیارد ریال به متقاضیان و واجدین شرایط پرداخت کرده است.
بانک کارگشایی در این مدت نیز تعداد ۱۸۶ هزار و ۸۱۸ فقره تسهیلات قرض‌الحسنه به ارزش ۶ هزار و ۱۹۵ میلیارد ریال و تعداد ۲۶۸ هزار و ۷۱۵ فقره تسهیلات جعاله به ارزش ۴۲ هزار و ۸۲۳ میلیارد ریال پرداخت کرده است. تسهیلات قرض الحسنه و جعاله بانک کارگشایی با حداقل زمان و بدون ضامن، راهی است تا بانک در مواقع ضروری برای هزینه درمان، کمک هزینه تحصیلی، تهیه جهیزیه، ودیعه مسکن و …. در کنار مشتریان خود باشد.لازم به ذکر است؛ بانک کارگشایی به عنوان یکی از واحدهای بانک ملی ایران در حال حاضر با ۱۳ شعبه و ۴۲ دایره فعال در سراسر کشور مشغول ارائه خدمات متمایز و منحصر بفرد از جمله پرداخت وام قرض الحسنه، اعطای تسهیلات جعاله احتیاجات ضروری، نگهداری و حفاظت از طلا و جواهرات مشتریان، تخصیص صندوق امانت به مشتریان، افتتاح انواع حساب های بانکی و… به مشتریان گرامی خود است.