تاریخ انتشار : چهارشنبه 19 مهر 1402 - 16:56
کد خبر : 13132

برندگان خوش شانس نیک آفرین سوم مشخص شدند

برندگان خوش شانس نیک آفرین سوم مشخص شدند

مراسم قرعه کشی سومین دوره جشنواره حساب های قرض الحسنه ریالی بانک کارآفرین برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کارآفرین؛ با حضور مدیرعامل، اعضاء هیئت مدیره و مدیران ارشد بانک، اعضای هیات نظارت از دادستانی کل کشور و بانک مرکزی و همچنین مدیرکل روابط عمومی بانک مرکزی روز گذشته

مراسم قرعه کشی سومین دوره جشنواره حساب های قرض الحسنه ریالی بانک کارآفرین برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کارآفرین؛ با حضور مدیرعامل، اعضاء هیئت مدیره و مدیران ارشد بانک، اعضای هیات نظارت از دادستانی کل کشور و بانک مرکزی و همچنین مدیرکل روابط عمومی بانک مرکزی روز گذشته قرعه کشی سومین دوره جشنواره نیک آفرین برگزار شد و برندگان خوش شانس این دوره از جشنواره مشخص شدند.

قرعه نیک 3
در این دوره که از ابتدای تیرماه آغاز شده بود و تا پایان شهریور به مدت سه ماه ادامه داشت به مناسبت بیست و چهارمین سالگرد تاسیس بانک کارآفرین و به پاس قدردانی از سپرده‌گذاران نیک‌اندیش،۲۴ جایزه یک میلیاردریالی،۲۴ جایزه ۵۰۰ میلیون ریالی،۱۲۴جایزه ۱۰۰میلیون ریالی و ۲۲۴ جایزه ۱۰ میلیون ریالی و جوایز نقدی دیگر برای ۲۵۰۰ نفر، تعیین شده بود که روز گذشته به قید قرعه تقدیم مشتریان گرانقدر بانک کارآفرین شد.

قرعه نیک 3
دکتر احمد بهاروندی مدیرعامل بانک کارآفرین در این مراسم با اشاره به آیات قرآن کریم، احادیث ائمه اطهار (ع)، فرهنگ کهن ایران و همچنین سخنان بزرگان اظهار داشت: همواره به نیکی و نیک اندیشی توصیه های زیادی شده که ترویج فرهنگ قرض‌الحسنه از جمله مصادیق مهم آن است.
وی با اشاره به تکرار موضوع قرض الحسنه در قرآن کریم تاکید کرد: انگیزه سپرده گذاران قرض الحسنه غیر از مسایل مادی است و در آیات قرآنی نیز به کرات بر این امر تاکید شده است. در همین راستا طی سه سال گذشته با آغاز افتتاح حسابهای قرض الحسنه در بانک کارآفرین متعهد شدیم که همه منابع قرض الحسنه، صرف مصارف قرض الحسنه شود که رشد آمارها در پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به مشتریان با محوریت تسهیلات ازدواج به خوبی بیانگر همین موضوع است.

قرعه نیک 3
تحقق اهداف تعیین شده
سهراب صادقی معاون امور شعب و توسعه بازار بانک در این مراسم با اشاره به اهمیت سنت قرض الحسنه گفت: در راستای برنامه های بانک در جهت ترویج سنت حسنه قرض الحسنه سومین دوره جشنواره نیک آفرین به خوبی برگزار شد و درصد بالایی از اهداف تعیین شده در این جشنواره محقق شده است.
وی برگزاری جشنواره قرض الحسنه را پر از خیر و برکت برای بانک و مردم خواند و افزود: با توجه به رصد آمار محقق شده در این دوره نیک آفرین، قطعا در ارائه تسهیلات قرض الحسنه شاهد رشد قابل توجهی خواهیم بود.

قرعه نیک 3
شایان ذکر است اسامی نهایی برندگان دومین دوره جشنواره نیک آفرین به زودی در صفحه اختصاصی جشنواره در سایت بانک کارآفرین بارگذاری و به اطلاع عموم مشتریان عزیز بانک خواهد رسید.

برای مشاهده گزارش تصویری کلیک کنید