تاریخ انتشار : سه شنبه 18 مهر 1402 - 15:48
کد خبر : 13104

عرضه ۱۵.۰۵ درصدی سهام شرکت سرمایه‌گذاری شفادارو از طریق بورس تهران

عرضه ۱۵.۰۵ درصدی سهام شرکت سرمایه‌گذاری شفادارو از طریق بورس تهران

شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی (سهامی عام) در نظر دارد ۱۵.۰۵ درصد از سهام شرکت سرمایه‌گذاری شفادارو با نماد «شفا» را به صورت یکجا و نقد از طریق عرضه در بورس اوراق بهادار تهران واگذار کند. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران، طبق آگهی منتشر شده، شرکت سرمایه‌گذاری گروه

شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی (سهامی عام) در نظر دارد ۱۵.۰۵ درصد از سهام شرکت سرمایه‌گذاری شفادارو با نماد «شفا» را به صورت یکجا و نقد از طریق عرضه در بورس اوراق بهادار تهران واگذار کند.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران، طبق آگهی منتشر شده، شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی (سهامی عام) قصد دارد نسبت به واگذاری ۱۵.۰۵ درصد (تعداد ۴۰۸.۲۴۷.۰۵۹) از سهام شرکت سرمایه‌گذاری شفادارو (نماد شفا) به صورت یکجا و نقد از طریق بورس اوراق بهادار تهران اقدام کند.
بر اساس این گزارش، قیمت پایه عرضه سهام شفا، ۶۳.۵۰۰ ریال به ازای هر سهم بوده و زمان عرضه این سهام روز یکشنبه مورخ ۳۰ / ۰۷ / ۱۴۰۲ اعلام شده است. 
گفتنی است؛ قیمت اعلامی صرفا قیمت پایه برای عرضه بوده و بدیهی است که بالاترین قیمت پیشنهادی، مبنای ثمن معامله بر اساس شرایط اعلامی خواهد بود.
همچنین کلیه قوانین و مقررات موضوع مزایده در اطلاعیه عرضه منتشر شده توسط شرکت بورس اوراق بهادار تهران به شماره ۱۳۷۴۸۸/۱۸۱ مورخ ۲۸ / ۰۶ / ۱۴۰۲ بارگذاری شده در سایت شرکت بورس اوراق بهادار تهران (www.tse.ir) و همچنین سایت کدال در نماد وبانک (www.codal.ir) آورده شده و متقاضیان شرکت در مزایده موظف به رعایت تمامی مفاد منتشره در اطلاعیه‌های مذکور می‌باشند.