تاریخ انتشار : سه شنبه 18 مهر 1402 - 3:19
کد خبر : 13084

اهدای کمک‌های مؤمنانه بانک سینا به افراد نیازمند حومه استان تهران

اهدای کمک‌های مؤمنانه بانک سینا به افراد نیازمند حومه استان تهران

به مناسبت فرارسیدن هفته وحدت، بانک سینا کمک‌های مؤمنانه خود را در قالب بسته‌های معیشتی به ساکنان مناطق کم‌برخوردار حومه تهران اهدا کرد. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک سینا، همزمان با فرارسیدن هفته وحدت و در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری در خصوص اجرای رزمایش همدلی و اعطای

به مناسبت فرارسیدن هفته وحدت، بانک سینا کمک‌های مؤمنانه خود را در قالب بسته‌های معیشتی به ساکنان مناطق کم‌برخوردار حومه تهران اهدا کرد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک سینا، همزمان با فرارسیدن هفته وحدت و در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری در خصوص اجرای رزمایش همدلی و اعطای کمک مؤمنانه به اقشار نیازمند و کم‌برخوردار جامعه، بانک سینا همانند ادوار گذشته، بسته‌های معیشتی و حمایتی خود را به افراد ساکن در مناطق کم‌برخوردار، اهدا کرد.
بر اساس این گزارش، این بسته‌ها شامل برنج ایرانی، روغن، چای، رب گوجه‌فرنگی، ماکارونی، انواع حبوبات، قند و شکر است که از طریق گروه جهادی شهدای مدافع حرم در حومه شهرستان رباط‌کریم، بین نیازمندان توزیع شد.
گفتنی است بانک سینا همواره در جهت ایفای مسئولیت‌های اجتماعی فعالیت‌های متعددی از جمله توزیع بسته‌های معیشتی، احداث و نوسازی مدارس، اهدای ده‌ها آمبولانس به مراکز بهداشتی و درمانی کشور، تهیه و ارسال تجهیزات پزشکی مربوط به بیماری‌های خاص و… انجام داده است.

برچسب ها : ،

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی