تاریخ انتشار : دوشنبه 10 مهر 1402 - 19:29
کد خبر : 12950

توسعه تعاملات بانک کشاورزی و دانشگاه آزاد اسلامی در راستای تحقق کشاورزی دانش بنیان

توسعه تعاملات بانک کشاورزی و دانشگاه آزاد اسلامی در راستای تحقق کشاورزی دانش بنیان

فرشید فرخ نژاد مدیرعامل بانک کشاورزی در دیدار با محمد مهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، برای توسعه تعاملات و گسترش همکاری ها با این دانشگاه در راستای تحقق کشاورزی علمی و دانش بنیان در کشور، اعلام آمادگی کرد. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کشاوری، فرخ نژاد و طهرانچی روز شنبه هشتم

فرشید فرخ نژاد مدیرعامل بانک کشاورزی در دیدار با محمد مهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، برای توسعه تعاملات و گسترش همکاری ها با این دانشگاه در راستای تحقق کشاورزی علمی و دانش بنیان در کشور، اعلام آمادگی کرد.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کشاوری، فرخ نژاد و طهرانچی روز شنبه هشتم مهرماه در محل دفتر ریاست دانشگاه آزاد اسلامی درباره راهکارهای توسعه همکاری های متقابل، با هدف حمایت از شرکت های دانش بنیان و استفاده از دانش آموختگان بخش کشاورزی برای ارتقای زیرساخت های علمی و شاخص های فناوری در واحدهای تولیدی این بخش، گفت و گو و تبادل نظر کردند.

بر اساس این گزارش، فرخ نژاد در این جلسه، آمادگی بانک کشاورزی را برای ارائه خدمات متنوع بانکی در حوزه مالی و اعتباری و افزایش تعاملات خود با دانشگاه آزاد اسلامی اعلام و خاطرنشان کرد: بانک کشاورزی همواره بر گذار فعالان بخش کشاورزی از کشاورزی سنتی به کشاورزی علمی و استفاده از دانش و فناوری روز در واحد های تولیدی این بخش، تاکید دارد و امیدواریم با همکاری و تعامل بیشتر بتوانیم بیش از پیش در حمایت از شرکت های دانش بنیان، از طریق تامین مالی طرح های نوین و اشتغالزا و نیز ایجاد ارتباط میان سرمایه گذاران با شرکت های دانش بنیان، اثرگذار باشیم.

این گزارش می افزاید، طهرانچی نیز اظهار امیدواری کرد گسترش همکاری با بانک کشاورزی، گام موثری در راستای استفاده از ظرفیت های علمی دانشگاه، تحقق برنامه های حمایت از شرکت های دانش بنیان، توسعه کشاورزی علمی در کشور و نیز ایجاد ارتباط مستقیم بین دانش آموختگان بخش کشاورزی با واحدهای تولیدی این بخش باشد.

شایان ذکر است در این دیدار، محمدرضا پویافرد معاون اعتباری، الله داد محمدی مفرد معاون بازاریابی و هماهنگی امور شعب و اکبر کاظمی رئیس اداره کل بازاریابی و فروش خدمات، مدیرعامل بانک را همراهی می کردند.