تاریخ انتشار : یکشنبه 23 مرداد 1401 - 0:20
کد خبر : 1294

خدمات بانک قرض الحسنه مهرایران موجب بهبود سطح زندگی مردم و رفاه آنها شده است

خدمات بانک قرض الحسنه مهرایران موجب بهبود سطح زندگی مردم و رفاه آنها شده است

مدیرعامل شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد سرخس با تمجید از عملکرد بانک قرض الحسنه مهرایران،خلاقیت کارکنان، بستر مناسب ارائه خدمات، تنوع در محصولات و کارمزد پایین را عامل موفقیت این بانک دانست. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، مهندس یحیی فیضی مدیرعامل شرکت پالایش گاز شهید

مدیرعامل شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد سرخس با تمجید از عملکرد بانک قرض الحسنه مهرایران،خلاقیت کارکنان، بستر مناسب ارائه خدمات، تنوع در محصولات و کارمزد پایین را عامل موفقیت این بانک دانست.
به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، مهندس یحیی فیضی مدیرعامل شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد سرخس در دیدار با محمد رضا صبوری مدیر شعب استان خراسان رضوی و‌جمعی از مدیران استانی بانک ضمن تقدیر از خدمات بانک،گسترش همکاری ها را برای استفاده بیشتر از ظرفیت های بانک قرض الحسنه مهر ایران به منظور حمایت از کارکنان پالایشگاه و مردم شهرستان سرخس خواستار شد.
وی خدمت به مردم را اصلی ترین وظیفه مسئولین دانست و عنوان کرد: می توان با هم افزایی و بهره گیری از توانمندی های ۲ مجموعه، بستری را فراهم کرد که بیشترین خدمت را به کارکنان و مردم شریف منطقه ارائه کرد.
فیضی خدمات بانک قرض الحسنه مهرایران را قابل مقایسه با دیگر بانک ها ندانست و ابراز امیدواری کرد فعالیت های این بانک در شهرستان موجب بهبود سطح زندگی مردم و رفاه بیشتر آن ها شود.
در ادامه این جلسه صبوری با اشاره خدمات منحصر به فرد بانک قرض الحسنه مهرایران در شبکه بانکی بیان داشت: محصولات متمایز این بانک که بر مبنای شریعت و بانکداری اسلامی طراحی شده، موجب اقبال عمومی مردم شده است.
وی افزود: ارائه سبد متنوعی از کالاها به مشتریان، تسریع و تسهیل خدمات با استفاده از بانکداری الکترونیک و فعالیت گسترده در حوزه مسئولیت های اجتماعی از دیگر شاخص هایی است که موجب مقبولیت این بانک در میان احاد مردم جامعه شده است.
شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد سرخس در فاصله ی ۲۰۰ کیلومتری از مشهد مقدس واقع شده و تنها تولید کننده گاز در شمال شرق کشور است.
این شرکت روزانه ۵۵ میلیون متر معکب گاز را به شبکه گازرسانی کشور منتقل می کند.