تاریخ انتشار : چهارشنبه 29 شهریور 1402 - 14:14
کد خبر : 12769

رییس دفتر رییس جمهور: پست بانک ایران در اربعین از تمام ظرفیت هاش به بهترین نحو استفاده کرد

رییس دفتر رییس جمهور: پست بانک ایران در اربعین از تمام ظرفیت هاش به بهترین نحو استفاده کرد

دکتر اسماعیلی رییس دفتر رییس جمهور گفت: پست بانک ایران در مراسم اربعین از ابتدا تا پایان برای زوار سیدالشهدا خالصانه ورود کرد و کسب رتبه دوم فروش ارز اربعین بین بانک های منتخب کشور حق این بانک بود. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی پست بانک ایران به نقل از روزنامه یاران امروز،

دکتر اسماعیلی رییس دفتر رییس جمهور گفت: پست بانک ایران در مراسم اربعین از ابتدا تا پایان برای زوار سیدالشهدا خالصانه ورود کرد و کسب رتبه دوم فروش ارز اربعین بین بانک های منتخب کشور حق این بانک بود.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی پست بانک ایران به نقل از روزنامه یاران امروز، رییس دفتر رییس جمهور یادآور شد: پست بانک ایران از شروع دولت سیزدهم در تمامی بخش ها به نیازمندان خدمات داده و در بخش پرداخت تسهیلات هم جزو بانک های پیشرو بوده است.
دکتر اسماعیلی اضافه کرد: مدیران پست بانک ایران در راستای سیاست های مردمی دولت سیزدهم در روستاها مشغول خدمت رسانی است و جای تقدیر دارد.
رییس دفتر رییس جمهور افزود: این بانک با تلاش بی وقفه دکتر بهزاد شیری مدیرعامل و همکارانش توانسته در میان دیگر بانک ها فقط رضایتمندی مشتریان و مردم را کسب کند.
گفتنی است: پست بانک ایران از طریق ۹۸۵ شعبه شهری و باجه بانکی روستایی و با فروش ارز اربعین به ۳۵۴ هزار نفر به ارزش ۶۱ میلیارد دینار عراق ، در رتبه دومین بانک در سطح کشور بعد از بانک ملی ایران قرار گرفت که از مجموع شعب شهری و باجه بانکی روستایی با سهم ۵۶ درصدی در مناطق روستایی به زائران حسینی خدمات ارزی ارائه نموده اند.