تاریخ انتشار : سه شنبه 21 شهریور 1402 - 10:15
کد خبر : 12619

بیشترین منابع بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در کدام استان‌هاست؟

بیشترین منابع بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در کدام استان‌هاست؟

استان‌های تهران، اصفهان و خراسان رضوی به ترتیب سه استانی هستند که بیشترین منابع بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در آن‌ها متمرکز است. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، این بانک در همه استان‌های کشور دارای شعب فعالی است و مجموع شعب بانک در سطح کشور

استان‌های تهران، اصفهان و خراسان رضوی به ترتیب سه استانی هستند که بیشترین منابع بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در آن‌ها متمرکز است.
به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، این بانک در همه استان‌های کشور دارای شعب فعالی است و مجموع شعب بانک در سطح کشور به بیش از ۵۰۰ شعبه بالغ می‌شود. در عین حال خدمات غیرحضوری گسترده این بانک نیز باعث شده حتی ساکنان شهرهایی که بانک در آن‌ها فاقد شعبه است، قادر به دریافت خدمات مختلف این بانک باشند. با این حال برخی از استان‌ها استقبال بیشتری از خدمات و طرح‌های بانک کرده‌اند و منابع بیشتری از این استان‌ها در بانک متمرکز شده است.
استان تهران با ۲۶۲هزار میلیارد ریال، استان اصفهان با ۱۵۲هزار میلیارد ریال و استان خراسان رضوی با ۹۱هزار میلیارد ریال سه استانی هستند که بیشترین منابع را در بزرگ‌ترین بانک قرض‌الحسنه کشور دارند.