تاریخ انتشار : شنبه 18 شهریور 1402 - 16:05
کد خبر : 12552

قم باید در ترویج فرهنگ قرض‌الحسنه و بانکداری اسلامی سرآمد باشد

قم باید در ترویج فرهنگ قرض‌الحسنه و بانکداری اسلامی سرآمد باشد

رئیس هیأت مدیره بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، گفت: قم کانون جهانی تحلیل اسلامی است؛ بنابراین استان قم باید در ترویج فرهنگ قرض‌الحسنه و بانکداری اسلامی سرآمد همه استان‌های کشور باشد. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، «عیسی امامی» رئیس هیأت مدیره بانک در سفر به استان قم

رئیس هیأت مدیره بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، گفت: قم کانون جهانی تحلیل اسلامی است؛ بنابراین استان قم باید در ترویج فرهنگ قرض‌الحسنه و بانکداری اسلامی سرآمد همه استان‌های کشور باشد.
به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، «عیسی امامی» رئیس هیأت مدیره بانک در سفر به استان قم از شعب «فلکه جهاد»، «بلوار امین» و «صدوقی» بازدید و عملکرد شعب را بررسی کرد.
در این بازدید «عیسی امامی» رئیس هیأت مدیره بانک، گفت: قم کانون جهانی تحلیل اسلامی کشور است؛ بنابراین استان قم باید در ترویج فرهنگ قرض‌الحسنه و بانکداری اسلامی سرآمد همه استان‌ها باشد.
رئیس هیأت مدیره بانک با بیان اینکه ارتباط مستقیم و حضور میدانی در بین مشتریان بهترین روش برای شناخت مشکلات و کاستی‌های بانک است، گفت: همکاران به ویژه رؤسای شعب باید ضمن شنیدن درخواست‌های مردم، مزایای خدمات غیرحضوری را تشریح و مشتریان را به استفاده از روش‌های آنلاین بانک تشویق کنند.
وی در ادامه، بر رعایت بهداشت اعتباری در فرآیند پرداخت وام، رصد مستمر مطالبات و برنامه‌ریزی مدون برای کنترل و کاهش آن، تلاش مضاعف برای تحقق اهداف ترسیمی در مقوله جذب منابع در بازه زمانی میان‌مدت و بلندمدت تأکید کرد.
«امامی» در جلسه حضوری با همکاران استان ضمن تبیین اصول حاکمیت شرکتی بر لزوم اعمال خودکنترلی و رعایت قوانین و مقررات تأکید کرد و افزود: همه همکاران وظیفه دارند برای تأمین منافع ذی‌نفعان این موارد را مد نظر قرار دهند.
وی با بیان اینکه ریسک نقدینگی مهم‌ترین ریسک بانک است، شناسایی ریسک‌های بانک را از ملزومات اساسی فعالیت همکاران در بانک برشمرد و افزود: فرهنگ مدیریت ریسک، باید در مجموعه‌های تحت حاکمیت شرکتی نهادینه شود .
گفتنی است «میلاد سالم‌نژاد» رئیس واحد حسابرسی داخلی و «داوود خان‌میرزائی» رئیس واحد مدیریت ریسک، «عیسی امامی» رئیس هیأت مدیره بانک را در این سفر همراهی کردند.

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی