تاریخ انتشار : سه شنبه 14 شهریور 1402 - 23:00
کد خبر : 12527

فیلم تداوم خدمت‌رسانی بانک سینا به زائران اربعین حسینی در مرزهای غربی کشور

فیلم تداوم خدمت‌رسانی بانک سینا به زائران اربعین حسینی در مرزهای غربی کشور

در آستانه فرا رسیدن اربعین حسینی و تردد گسترده مردم در مرزهای ورود به کشور عراق، بانک سینا با استقرار کامیونت‌های حاوی خودپرداز‌های سیار در مرزهای غربی کشور، مشغول خدمت‌رسانی به هموطنان است. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک سینا، این بانک با هدف خدمت‌رسانی مطلوب و رفاه حال زائران اربعین حسینی، از

در آستانه فرا رسیدن اربعین حسینی و تردد گسترده مردم در مرزهای ورود به کشور عراق، بانک سینا با استقرار کامیونت‌های حاوی خودپرداز‌های سیار در مرزهای غربی کشور، مشغول خدمت‌رسانی به هموطنان است.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک سینا، این بانک با هدف خدمت‌رسانی مطلوب و رفاه حال زائران اربعین حسینی، از ابتدای شهریورماه امسال تا کنون با استقرار ۳ دستگاه کامیونت حاوی خودپرداز و دستگاه کش‌لس در مرزهای شلمچه، خسروی و مهران، خدمات مالی مورد نیاز هموطنان را فراهم کرده است.
بر این اساس، هر یک از این کامیونت‌ها با استقرار در محل موکب‌های بنیاد مستضعفان، حاوی دو دستگاه خودپرداز و یک دستگاه کش‌لس است و کلیه زائران و هموطنانی که دارای کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب هستند، می‌توانند از این خودپردازها، خدمات مورد نیاز خود اعم از برداشت‌وجه، انتقال وجه، خرید شارژ و…. را دریافت کنند.
گفتنی است بانک سینا یک دستگاه خودپرداز ثابت در مرز چذابه مستقر کرده است تا دیگر هموطنانی که قصد تردد از مرز چذابه را دارند نیز از این خدمات بانکی بهره‌مند شوند.

برای مشاهده فیلم خدمت‌رسانی بانک سینا به زائران اربعین حسینی در مرزهای غربی کشور اینجا را کلیک کنید.

برچسب ها : ،