تاریخ انتشار : دوشنبه 13 شهریور 1402 - 17:50
کد خبر : 12501

اعلام ساعت کاری جدید شعب و ستاد بانک کارآفرین

اعلام ساعت کاری جدید شعب و ستاد بانک کارآفرین

با ابلاغ کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی و مصوبه هیات عامل بانک، ساعت کاری شعب و واحدهای ستادی از روز ۱۶ شهریور ماه به روال سابق باز خواهد گشت. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کارآفرین، بر اساس ابلاغیه جدید ،ساعت کاری شعب و ستاد بانک کارآفرین از روز پنجشنبه۱۶ شهریور

با ابلاغ کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی و مصوبه هیات عامل بانک، ساعت کاری شعب و واحدهای ستادی از روز ۱۶ شهریور ماه به روال سابق باز خواهد گشت.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کارآفرین، بر اساس ابلاغیه جدید ،ساعت کاری شعب و ستاد بانک کارآفرین از روز پنجشنبه۱۶ شهریور به شرح زیر خواهد بود.
ساعت کاری شعب بانک کارآفرین در سراسر کشور در روزهای شنبه تا چهارشنبه برای حضور کارکنان ۷:۱۵الی ۱۴:۴۵ و برای ارائه خدمات به مشتریان ۷:۳۰ الی ۱۴:۳۰و در روز های پنج شنبه برای حضور کارکنان ۷:۱۵الی ۱۲:۴۵ و برای ارائه خدمات به مشتریان ۷:۳۰ الی ۱۲:۳۰خواهد بود.
همچنین بر اساس این ابلاغیه ساعت کاری ستاد بانک کارآفرین در روزهای شنبه تا چهارشنبه ۷:۳۰ الی ۱۵:۳۰ و در روزهای پنج شنبه ۷:۳۰ الی ۱۳:۳۰خواهد بود. کارکنان واحدهای ستادی می توانند از شناوری ساعت ۷ الی ۱۵ در روزهای شنبه تا چهارشنبه و ۷ الی ۱۳ در روز پنج شنبه استفاده کنند.
ساعت کاری شعب استانی تابع اعلام ساعت کاری اعلامی از سوی کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی و مصوبه هیات عامل بانک و به شرح فوق است.
همچنین شعب منطقه آزاد بر اساس ساعات اعلامی از سوی منطقه آزاد فعالیت خواهند کرد و در صورت عدم ابلاغ ساعت از طرف سازمان مزبور، مراتب مطابق اطلاعیه حاضر است.

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی