تاریخ انتشار : یکشنبه 5 شهریور 1402 - 10:13
کد خبر : 12221

در هفته دولت انجام شد؛ قول مساعد مدیرعامل بانک ملی ایران برای کمک به تسریع روند تولید در شهرستان الیگودرز

در هفته دولت انجام شد؛  قول مساعد مدیرعامل بانک ملی ایران برای کمک به تسریع روند تولید در شهرستان الیگودرز

مدیر عامل بانک ملی ایران به همراه وزیر امور اقتصادی و دارایی در سفر به استان لرستان که همزمان با هفته دولت انجام شد، ضمن دیدار با فعالان اقتصادی شهرستان الیگودرز، از تعدادی طرح و پروژه های صنعتی، عمرانی و خدماتی آن شهرستان بازدید کرد. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک

مدیر عامل بانک ملی ایران به همراه وزیر امور اقتصادی و دارایی در سفر به استان لرستان که همزمان با هفته دولت انجام شد، ضمن دیدار با فعالان اقتصادی شهرستان الیگودرز، از تعدادی طرح و پروژه های صنعتی، عمرانی و خدماتی آن شهرستان بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران، در این بازدیدها که محمد خدابخشی نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشت، دکتر نجارزاده ضمن دیدار صمیمی با فعالان اقتصادی شهرستان الیگودرز، رفع مشکلات آن ها را از اولویت های بانک در سال جاری عنوان کرد. 
مدیرعامل بانک ملی ایران در این سفر با حضور بر مزار شهدای شهرستان الیگودرز، ضمن تجدید بیعت با آرمان های والای شهدا و قرائت فاتحه نثار مقام شامخ همه شهیدان بویژه شهدای گمنام، یاد و خاطره رشادت های شهدای استان لرستان بویژه شهرستان الیگودرز را گرامی داشت.

در هفته دولت انجام شد؛  قول مساعد مدیرعامل بانک ملی ایران برای کمک به تسریع روند تولید در شهرستان الیگودرز