تاریخ انتشار : یکشنبه 5 شهریور 1402 - 5:43
کد خبر : 12216

مأمورسراهای بانک در صومعه‌سرا و تالش افتتاح شد

مأمورسراهای بانک در صومعه‌سرا و تالش افتتاح شد

با حضور مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و هیأت همراه، مأمورسراهای بانک در شهرستان صومعه‌سرا و تالش افتتاح شد. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، دکتر «سید سعید شمسی‌نژاد» مدیرعامل بانک قرض‏‌الحسنه مهر ایران، دکتر «احمدرضا کریمی» سرپرست معاونت امور استان‌ها، دکتر «روح‌الله قاسمیان» مشاور مدیرعامل و

با حضور مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و هیأت همراه، مأمورسراهای بانک در شهرستان صومعه‌سرا و تالش افتتاح شد.
به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، دکتر «سید سعید شمسی‌نژاد» مدیرعامل بانک قرض‏‌الحسنه مهر ایران، دکتر «احمدرضا کریمی» سرپرست معاونت امور استان‌ها، دکتر «روح‌الله قاسمیان» مشاور مدیرعامل و رئیس اداره ‌کل روابط عمومی و امور مشتریان، «علی قاسمی» سرپرست اداره کل توسعه سرمایه انسانی، «مجید خسروی» رئیس اداره کل پشتیبانی و «مهدی شهریاری» مدیرعامل موسسه آتیه رفاه با سفر به استان گیلان، مأمورسراها‏ی بانک در شهرستان‌های صومعه‌سرا و تالش را افتتاح کردند.
دکتر «سید سعید شمسی‌نژاد» مدیرعامل بانک قرض‌‏الحسنه مهر ایران در آیین افتتاح مأمورسراهای شهرستان‏‌ صومعه‌سرا و تالش، بیان کرد: ساختمان مأمورسرای بانک در شهرستان صومعه‌سرا شامل ۵ واحد و در شهرستان تالش شامل ۲ واحد است که طی ۶ ماه بازسازی شد.
در ادامه «علی قاسمی» سرپرست اداره کل توسعه سرمایه انسانی ضمن تقدیر از همراهی مدیرعامل بانک و اعضای هیأت مدیره بابت راه‌اندازی مأمورسرای شهرستان صومعه‌سرا و بازسازی مأمورسرای تالش، گفت: این ساختمان در شهرستان صومعه‌سرا با مساحت ۹۰۰ متر مربع و ۵ واحد و مأمورسرای تالش نیز به مساحت ۲۰۰ متر مربع و و ۲ واحد، آماده میزبانی از کارکنان بانک است.
«محمدرضا نجفی‌شعاع» مدیر شعب بانک در استان گیلان، بیان کرد: برای رفاه حال همکاران، ظرف مدت کوتاه ۶ماهه توانستیم در شهرستان صومعه‌سرا ساختمانی نیمه‌کاره را به ساختمانی که شامل ۵ واحد مأمورسرا است، تبدیل کنیم و مأمورسرای تالش، پس از بازسازی، آماده استفاده توسط کارکنان بانک است که توسط مدیرعامل بانک به بهره‌برداری رسید.
شایان ذکر است مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و هیأت همراه در بازدید از شعب بانک در تالش و صومعه‌سرا، وضعیت عملکرد شعب را بررسی کردند.